Löö kaasa uue ettevõtlusvihiku väljaandmisel!

„Unistused ellu!“ koostöövõrgustiku partnerid Junior Achievement Eesti SA ja Realister OÜ kutsuvad kaasa lööma majandustõdedega ettevõtlusvihiku väljaandmisel. See on täiesti uus toode juba tuttavas Valemivihikute sarjas.

Tegemist on heategevusliku sotsiaalprojektiga, mis tähendab, et vihiku saavad TASUTA kõik JA programmide järgi majandust või ettevõtlust õppivad gümnaasiumi ja põhikooli lõpuklasside noored ning õpilasfirmade liikmed. Tiraažiks on planeeritud 7 000 tk ja vihikud jõuaksid õpilasteni juba 2013. aasta sügisel.

Vihik sisaldab majanduse põhitermineid ja -valemeid (näiteks intressi arvutamine, palga arvutamine, nõudluse ja pakkumise kujunemine jms) koos huvitavate näpunäidete, ülesannete ja lugudega ettevõtetelt.

Projekti elluviimiseks vajame kaastoetajaid nii nõu kui jõuga, seega kutsume Teie ettevõtet, kes oma kuulumisega Unistused Ellu võrgustikku on juba üles näidanud initsiatiivi noortele suunatud tegevustesse panustamisel, toetama majandus- ja ettevõtlusvihiku väljaandmist nii oma ülesande või tarkuseteraga kui ka rahaliselt! Teie organisatsioon saab reaalselt midagi majandushariduse valdkonnas ära teha ning oma organisatsiooni tegevust 7 000 vihiku kaudu noorele tutvustada!

Hetkel on käimas projekti ettevalmistav etapp, kuid et vihiku lehekülgede arv on piiratud, siis tasub täpsemat infot uurida ja enda osalussoovist märku anda kohe Realisteri projektijuhile Eve Raagile: eve@realister.ee (619 1363/ 59 058 156).

Jääme ootama rohkearvulist osavõttu antud projekti elluviimisel!

Seotud uudised

Milleks võtta laps „Tööle kaasa!“?

1. December 2017

  12.−16. veebruaril 2018 avavad Eesti ettevõtted uksed oma töötajate lastele, et neil oleks võimalus vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda. Osalema on oodatud 7.−9. klassi õpilased ja…