Võrgustik osales Tiigrihüppe Ideelaadal

9. mail Tallinna Lauluväljakul toimunud koolinoorte Ideelaadal osales ka "Unistused ellu!" koostöövõrgustik. Meie messiboksist said nii huvilised noored kui ka nende juhendajad ja õpetajad infot, mida erinevad Eesti ettevõtted ja organisatsioonid noorte ettevõtlikkuse toeks teevad ja kust selle kohta on kõige parem infot leida.

Erinevatel haridusmaastikul toimuvatel üritustele osalemine on hea võimalus nii võrgustiku idee laiemaks tutvustamiseks kui ka partnerite algatustest teada andmiseks. Seegi kord kasutasid mitmed partnerid, kes meiega oma ettevõtte materjalid kaasa andsid, seda võimalust.

Ideelaadale tulid koolilapsed ja noored paljudest Eesti paikadest. Lapsed proovisid huviga meie boxis Eesti Energia poolt välja pakutud koostöö- ja osavusmängu. Samal ajal saime võrgustiku pakutavatest võimalustest ja ettevõtlikust õpetamisest lähemalt rääkida nende õpetajatega. Lisaks kohtusime Ideelaadal huvitavate organisatsioonide ja ettevõtetega, kellega koostöö võrgustikule kindlasti lisaväärtust annab.

Seotud uudised

Võrgustik osales noorte infomessil Teeviit 2012!

10. December 2012

"Unistused ellu!" messiboksist said nii huvilised noored kui ka nende juhendajad ja õpetajad infot, mida erinevad Eesti ettevõtted ja organisatsioonid noorte ettevõtlikkuse toeks teevad ja kust selle kohta…

“Unistused ellu!” võrgustik osales Arvamusfestivalil

19. August 2013

Võrgustik „Unistused ellu!“ osales Eesti esimesel Arvamusfestivalil, mis toimus 16. ja 17. augustil Paides. Spetsiaalsel ettevõtluslaval korraldas ka meie võrgustik koostöös EBSiga arutelu: Eesti tuleviku tegijad – kas…