Noorte ettevõtluskonkurss “Nutikad noored 2013”

Läänemere Linnade Liidu (UBC) hariduskomisjon ja Kärdla linnavalitsus kutsuvad osalema noorte ettevõtlusprojektis „Nutikad noored 2013“. Projekti eesmärgiks on initsieerida noorte ettevõtlust, ettevõtlikkust ja algatusvõimet.

Ootame ettevõtlusprojektis osalema noori, kellel on varuks leidlikke ideid, et valmistada praktiliseks kasutamiseks mõeldud toode (valdkond ei ole piiratud), teatab Kärdla linnavalitsus.

Projekt toimub 1. veebruarist – 15. juunini ja seda kahes vanusegrupis:

  • 13-16-aastased noored
  • 17-20-aastased noored.

Mõlema vanuseklassi võitja toode saab auhinnaks 750 € (kokku 1500€). Projektis osalevaid töid eksponeeritakse 1.-4. oktoobril Mariehamnis toimuval XII UBC üldkonverentsil.

Projekt on mõeldud kutse- või üldhariduskooli õpilastele. Ühe toote arendusmeeskonnas võib olla kuni neli õpilast. Projektis osalejatel palume registreerida elektrooniliselt siin.

Projektis osalejad peavad 15. maiks saatma Kärdla linnavalitsusse oma toote prototüübi koos toote kirjelduse ja tutvustusega (lühike video või fotod). Tööde esitamise tähtaeg on 15. juuni. Kui konkursile laekub alla 10 toote, tunnistatakse konkurss nurjunuks.

Laekunud töid hindab UBC hariduskomisjoni hindamiskogu, kes langetab otsuse 20. juuniks. Konkursi tulemused avaldatakse UBC Hariduskomisjoni kodulehelt www.ubc-education.kardla.eu ja http://www.ubc.net.

Komisjon võtab võitjatega kontakti. Esitatud projektikirjeldused ei kuulu tagastamisele.

Rohkem infot:
Maarja Liik
Kärdla linnavalitsuse hariduse, kultuuri ja spordi peaspetsialist
Maarja.Liik@kardla.ee

Seotud uudised

Euroopa Noored eeltähtaeg 10. aprillil 2013

15. March 2013

Programm Euroopa Noored toetab 13-30-aastaste noorte omaalgatust ja rahvusvahelist koostööd. Programm pakub rahvusvahelisi enesetäiendamisvõimalusi ka noorsootöötajatele. Projektide tüübid ehk alaprogrammid. Vaata ideetesti abil, kas sinu idee võiks programmist Euroopa Noored rahastust saada. …

Eesti parim õpilasfirma 2013 on Kolm Põrsakest

27. April 2013

24. aprillil toimus Haapsalu Kultuurikeskuses 17. Eesti õpilasfirmade võistlus mille korraldas JA Eesti koostöös Swedbanki ja Läänemaa Arenduskeskus SA-ga. Tihedas konkurentsis valiti parimaks õpilasfirma Kolm Põrsakest Hugo Treffneri…

Noorte tööle võtmist takistavad mitmed tegurid

21. December 2015

16. detsembril toimuval seminaril „Noorte esimesed sammud tööelus“ tutvustati ettevõtjate seas tehtud küsitlust, kus püüti välja selgitada nende valmisolek alla 18-aastaste noortega töötamisel. Noorte edukaks sisenemiseks tööturule on…