Tiigrihüppe Sihtasutus ootab töid õpilaskonkurssidele

Head õpilased ja õpetajad – Tiigrihüppe Sihtasutus ootab töid õpilaskonkurssidele!

Sel aastal on võimalik osaleda lisaks juba traditsioonilistele anima, tiki- ja tehnoTiigri ning tiigrimatemaatika konkurssidele ka muusika ja arvutijoonistuste õpilasvõistlusel. Arvutijoonistuste konkursi teema on „Eesti Vabariik 95“ ning muusika loomise puhul on autori jaoks teema vaba.

Lisaks parimate õpilaste ja juhendajate tunnustamisele annab Tiigrihüppe Sihtasutus välja peaauhinna koolile, mis paistab enim silma õpilaskonkurssidest osavõtmisel. Võitnud kool saab võimaluse valida 10 000 euro väärtuses tehnoloogiat, mida kasutada õpilastele suunatud tegevuste arendamiseks – näiteks meedialabori või robootikaklassi loomiseks.

Peaauhind antakse välja 9. mail Tallinna Lauluväljakul toimuval Ideelaadal, kus lisaks parimate autasutamisele toimub terve päev huvitavaid tegevusi nii lastele kui õpetajatele ja koolijuhtidele!

Vaadake konkursside tingimusi aadressilt http://www.tiigrihype.ee/et/tiigrikutsu-opilaskonkursid, võtke osa ja broneerige 9. mai Ideelaadal osalemiseks!

Lisainfo:
Signe Rosin
Teadlikkuse tõstmise valdkonna juht
Tiigrihüppe Sihtasutus
signe.rosin@tiigrihype.ee

Seotud uudised

Tere tulemast, Tiigrihüppe SA!

17. January 2013

Tiigrihüppe Sihtasutus pakub koolidele erinevaid terviklahendusi, kus on ühendatud tehnoloogiavahendid, õpetajakoolitus, veebipõhised õppematerjalid, samuti konkursid õpilastele ning õpetajatele. Põhitegevusteks on haridustöötajate koolitamine, koolide IKT taristu ja e-õppevara arendamine,…