Selle hooaja ENTRUM on jõudmas lõpusirgele!

Juba 21. märtsil 2013 esitlevad selle hooaja ENTRUM noored koolitus- ja inkubatsiooni programmi osavõtjad Pärnu Kontserdimajas oma äriidee või ühekordse ettevõtliku aktsiooni tulemusi žürii ja avalikkuse ees.

Juba kolmandat hooaega järjest valib ENTRUM ühes Eesti piirkonnas kodumaa kõige ettevõtlikumad noored tegijad, viies selleks läbi ettevõtlikkusideede konkursi „Olen ettevõtlik!“. Sel hooajal saavad konkursil osaleda ENTRUM programmi raames Lääne-Eesti osavõtjate poolt algatatud ettevõtlikud ideed, kuid vaid tingimusel, et hiljemalt 11. märtsil kell 23:55 esitas ideetiim aadressile info@entrum.ee õiges formaadis elektroonse projektipäeviku finaalosa koos idee elluviimise tulemusi esitleva presentatsiooniga. Konkursil osalemise kohustuslikuks osaks on ka 21. märtsil oma idee tulemuste avalik esitlus ENTRUM superfinaalis „Juhin oma elu ise!“ Pärnu Kontserdimaja suurel laval.

Konkursil „Olen ettevõtlik!“ on 13 võidukategooriat ja iga kategooria võidutiimi liikmeid ja nende mentoreid autasustatakse aukirjade ning hinnaliste auhindadega. Kõik ENTRUM inkubatsiooni ja koolitusprogrammi läbinud noored saavad tunnistuse ENTRUM koolitusprogrammis osalemise kohta, mis on kõlblik esitamiseks kõrgkoolidele ja tööandjatele ettevõtlusalase koolituse läbimise tõestamiseks.

Lisainfo:

Darja Saar
Sihtasutuse Entrum juhatuse liige
ENTRUM tegevjuht
55656392
darja.saar@entrum.ee

Seotud uudised

Tuleval õppeaastal innustab ENTRUM noori Virumaal

4. June 2014

Rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede konkurss ENTRUM tegutseb eeloleval õppeaastal Virumaal. Programmi oodatakse osalema ligi 400 Ida- ja Lääne-Virumaa noort vanuses 13-19 aastat. ENTRUM stardib Jõhvis toimuva…

Noorteprogramm ENTRUM kutsub Sind noortele mentoriks

24. September 2014

Alanud õppeaastal käivitub Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede konkursi ja arenguprogrammi ENTRUM viies hooaeg. 2010/2011 õppeaastal Ida-Virumaalt alustanud programm on teinud Eestile ringi peale ja naaseb algaval õppeaastal sinna…