Euroopa noorte FutureLab Europe ootab uusi osalejaid!

Kui tahad Euroopa Liitu paremini tundma õppida, poliitikute ja analüütikutega väidelda ning koos eakaaslastega tuleviku-Euroopa poliitikaid mõjutada, siis tule osale FutureLab Europe programmis!

Avatud Eesti Fond kutsub 20–30-aastaseid aktiivseid ja julgeid noori osalema üleeuroopalises mõttekojas FutureLab Europe. 2013. aasta sügisel algav programm võimaldab oma silmaga ringi vaadata Euroopa Liidu tagatubades, suhelda vahetult rahvusvaheliste poliitikakujundajate, analüütikute ja tippajakirjanikega ning edendada Euroopa ühtekuuluvustunnet ja väärtusi.

Kandideerimise olulisimaks eelduseks on see, et Sa oled osalenud Avatud Eesti Fondi toetatud või korraldatud projektides ja üritustel või olnud AEFi stipendiaat. Ühtlasi eeldame, et soovid aktiivse kodanikuna Euroopat puudutavates küsimustes kaasa rääkida, oma seisukohti kujundada ja kaitsta.

2013. aasta sügisel alustav FutureLab on järjekorras juba kolmas. Eelmisel aastal osalesid Euroopa noorte nõukoja töös Eestist Ivan Lavrentjev, Jevgeni Krištafovitš ja Taavi Mikker, kes panid oma tähelepanekud ja meenutused kirja ka AEFi blogisse. Nende ülevaadet tasub kindlasti lugeda!

Nõuetega saab tutvuda ja kandideerida siin». Ja ära sõidukulude pärast pead vaeva. Kui osutud väljavalituks, siis saab lisaks taotleda ka sõidustipendiumi – sarnane kulu hüvitati eelmisel aastal kõigile Eestist pärit programmist osavõtnuile.

Programmi töökeeleks on inglise keel. Kandideerimine kestab 28. veebruarini 2013.

Lisainfo:
Katrin Enno
katrin@oef.org.ee
AEFi koordinaator

 

Seotud uudised

Euroopa noorte FutureLab Europe ootab uusi osalejaid!

2. February 2015

FutureLab Europe (FLE) ehk Euroopa tulevikulabor on üle-euroopalise kodanikuühenduste võrgustiku European Alliance for Democratic Citizenship projekt, mis kutsub 20-30-aastaseid teraseid ja tegusaid noori tuleviku-Euroopa kujundamisel kaasa lööma. FLE…

Euroopa Noored ideeööpäev Idee24 ootab taas osalejaid!

27. February 2013

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo kutsub osa võtma suurepärasest ideeööpäevast, kus noored üle Eesti tulevad kokku, et üheskoos oma algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid arendada või hoopis uusi…