Õpilasfirmade jõululaat tõi Tasku keskusesse kokku 33 õpilasfirmat üle Eesti

15.detsembril korraldas „Unistused ellu!“ võrgustiku partner SA Tartu Ärinõuandla juba seitsmendat korda õpilasfirmade jõululaata "Heategevus on hea tegevus!". See on hea koht noortele nii oma ideede teostamiseks kui ka hooliva suhtumise ja elustiili omandamiseks.

Taskus toimuva laada külastajad leidsid vahvaid noorte poolt valmistatud jõulukingitusi –  ehteid, käsitöö- ja kehahooldustooteid, sepiseid, helkureid, valgusteid, kalendreid ja palju muid põnevaid tooteid. Heategevuslikul jõululaadal oli võimalik toetada annetustega Tartu Laste Turvakodu laste jõulurõõmu.

Žürii, kuhu kuuluvad Tartu LV haridusosakonna, Junior Achievementi, Tasku keskuse ja Tartu Ärinõuandla esindajad, valib igal aastal  laadal ka parimad õpilasfirmad, keda tunnustatakse eriti hea toote, müügistrateegia ja lauakujunduse eest, lisaks on võimalik külastajatel valida oma lemmik. 

Tartu Ärinõuandla noorte ettevõtlikkuse projektijuht Janeli Virnas sõnas: "On oluline, et noored julgeksid realiseerida ja turundada oma ideid. Õpilasfirmade laadad on suurepärased kohad, kus saada esimesed laadakogemused. Meil on ka väga hea meel, et noored annavad suure panuse heategevusse. Näiteks Tartu õpilasfirma Trio de Jacks on tegemas koostööd Eesti Vähiliiduga ja annetab oma müügitulust osa rinnavähi ennetamiseks, Tallinna õpilasfirma Viis Paid toetab oma müügitulu eest vähemate võimalustega peresid."

Õpilasfirmade jõululaata korraldab SA Tartu Ärinõuandla ja toetavad Tartu linn ja Tasku keskus.

Lisainfo:
Janeli Virnas
Noorte ettevõtlikkuse projektijuht
SA Tartu Ärinõuandla
janeli.virnas@tartu.bas.ee
(+372) 5348 4685

Seotud uudised

Viljandimaa parim ettevõtlik noorteprojekt on „Tasku”

2. May 2014

25. aprillil valis kolmeliikmeline žürii Viljandi Lennukitehases/Avatud Noortekeskuses toimunud Viljandimaa noorte ettevõtlikkuse arendamise programmi käesoleva õppeaasta Viljandimaa parimaks noorteprojektiks „Tasku". Ettevõtlike noorte poolt loodud tasku on mõeldud aktiivsele…

Tere tulemast, Tasku Keskus AS!

26. April 2012

Alates 2010. aastast teeb Tasku Keskus koostööd koolinoorte moekonkursiga Moeke, olles ürituse suurtoetajaks ning finaalüritusete toimumispaigaks. Keskuse poolt on peaauhinnad erinevate vanuserühmade võitjatele ning Tasku on olnud igakülgselt…