Võrgustiku partnerite mõtteid noortekonverentsilt Tartust

"Unistused ellu!" võrgustiku partner Tartu Ärinõuandla korraldas noortekonverentsi "Teed tulevikku, OKEI?!" sel aastal juba seitsmendat korda. 22. novembril tuli Tartu Dorpat Konverentsikeskusesse ligi 120 noort, kes said silmast-silma kohtuda erinevate erialade esindajatega.

Noored said koos praeguste tegijatega arutleda, kuidas oma tulevikku paremini planeerida ja teha sellega algust juba täna. Konverentsi raames toimunud paneeldiskussioonil "Kuidas saada esimest kogemust tulevaseks tööeluks?" jagas teiste hulgas oma väärt kogemusi ja mõtteid ka "Unistused ellu!" võrgustiku partneri Tasku keskuse turundusjuht Kristel Tannik.

Töövarjupäevale kohaselt oli noortel võimalik kohtuda erinevate erialade esindajatega ning uurida nendelt, mida praegune töö neile pakub ning milliseid isikuomadusi nõuavad erinevad ametid. Kohtumise käigus oligi noortel võimalik kohtuda nii linnapea, disaineri, arsti, põllumehe, turundusjuhi, politsei kui  päästeameti esindajatega.

Kristel Tannik:" Võin ühe paneelis osaleja ja noortega kohtunud eksperdina öelda, et kohtumine oli mitmepoolselt rikastav. Loodan, et suutsin anda tööst turunduse valdkonnas senisest palju selgema ülevaate. Juba järgmisel hommikul tuli minu postkasti kaks kirja seminaril osalenud noortelt, kes on huvitatud edaspidi vabatahtlikuna meie tegemistes kaasa lööma."

Konverentsi peakorraldaja Tartu Ärinõuandla noorte ettevõtlikkuse projektijuht Janeli Virnas sõnas: "Oluline on, et noored oskaksid mõelda erinevate kogemuste saamise ja ka nende lahtimõtestamise peale, sest tänapäeva tööturul on hariduse kõrval kogemustel väga suur tähtsus. Noortelt saadud tagasisidest võis näha, et kohtumine tegijatega oli noorte jaoks konverentsi kõige olulisemaks osaks."

Aitäh kõigile „Unistused ellu!“ partneritele, kes jagavad laste ja noortega oma kogemusi tööelus!
 

Seotud uudised

Koostame võrgustiku tegevusplaani 2013

10. December 2012

14. detsembril toimub Kaubanduskojas võrgustiku järgmise aasta tegevuskava töögrupi koosolek. Toetudes "Unistused ellu!" esimesel seminaril, 15. novembril kokku kogutud ideedele, paneme paika täpsemad sammud 2013. aastaks. Koosolekust võtavad…

Võrgustiku ümarlaud „Kust saab noor töökogemuse?“

10. March 2015

19. märtsil kell 10.00-12.00 toimub Eesti Kaubandus-Tööstuskojas ümarlaud, kus arutletakse noorte töötamist puudutavate regulatsioonide üle. Ettevõtjatelt ja noortega tegelevatelt organisatsioonidelt on tulnud tagasisidet, et noortele esimese töökogemuse andmist…

“Unistused ellu!” võrgustiku ja Ettevõtlusõppe Mõttekoja ühisseminar

20. September 2013

Ootame võrgustiku liikmeid 10. oktoobril kell 14.00-17.00 Kaubanduskotta (Toom-Kooli 17, Tallinn) toimuvale ettevõtete koostöövõrgustiku „Unistused ellu!“ ja Ettevõtlusõppe Mõttekoja ühisseminarile: „ÜHESKOOS ETTEVÕTLIKKUST HOIDES“ Kuidas saab ettevõtja kooliga päriselt koostööd…