Rakvere Ametikool otsib jätkuvalt projekti “Ettevõtlusteater” toetajaid

Rakvere Ametikool koos partneritega alustas Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel kõrg- ja rakenduskõrgkoolide tudengitele, gümnaasiumide ja ametikoolide õpilastele suunatud Ettevõtlusteatri projektiga (https://www.facebook.com/RakvereAmetikool).

Ettevõtluse aluseks on tegus inimene, seega ettevõtlusõpe ei ole kitsalt majandus- või uue äriga alustamise õpe. Läbi nimetatud õppe omandatakse oskusi, teadmisi ja hoiakuid, mis on laiemalt rakendatavad väga erinevates tegevussfäärides.

Projekti eesmärk on innovatiivse e-vormis aktiivõppe metoodika loomise, testimise ja kasutuselevõtu kaudu õpilaste ja üliõpilaste ettevõtlikkuse ja ettevõtlusteadlikkuse arendamine. Tegemist  on olulise pädevusega, mis muudab õpilased (üliõpilased) kõigis nende ettevõtmistes loovamaks ja enesekindlamaks, annab oskuse avaramalt mõelda, olla probleemide lahendamisel tõhus ning analüüsida äriideid objektiivselt.

Projekti raames töötatakse välja uus, muutuvat keskkonda arvestav ning noori köitev lähenemine ettevõtlikkuse ja ettevõtluse õpetamisele koolis ning kõrgkoolis. 2013 aasta veebruaris valmivad materjalid saavad olema kõigile huvilistele veebis õpiobjektidena kättesaadavad.

Ettevõtlikest ja ettevõtlusteadlikest õpilastest (üliõpilastest) kujunevad nii hästi hakkama saavad töövõtjad kui ka tööandjad.

Eesti Kaubandus-Tööstukoda on üks projekti partneritest. Ettevõtlusteater otsib jätkuvalt toetajaid.

 
 

Seotud uudised

Tere tulemast, Ettevõtlusteater MTÜ!

13. February 2013

Ettevõtlusteater on Rakvere Ametikooli poolt koos partneritega välja töötatud uus ettevõtlikkuse ja ettevõtluse õpetamise metoodika. Etendus-seminaril kandsid kooliteater Karla näitlejad ette sketšid, mis käsitlevad ettevõtluses esinevaid situatsioone. Õpetliku…

Ettevõtlusteater tõi lavale targa maja

21. December 2012

  Ettevõtlusteater on 11 partneri koostöös valminud uhiuus metoodika ettevõtluse ja ettevõtlikkuse õppimiseks ja õpetamiseks. Ettevõtlusteatri projekt on loodud Lääne-Virumaal. Ettevõtlusteatri proovides õpiti nii näitlemist kui ettevõtlust. Foto:…