Technopolis Ülemiste AS


Harju maakond

Roll võrgustikus

Vabatahtlik mentorlus

Eesmärk

Tahame panustada noorema põlvkonna ettevõtlikkuse suurendamisse jaettevõtlusõppe arendamisse. Ülemiste City on ettevõtluslinnak, mis eikanna Targa Äri Linna nime juhuslikult. Siin on leidnud kodu paljuduuendusmeelsed ja teadmisi hindavad ettevõtted. Lähtume põhimõttest, etteadmisi väärtustav ettevõtlus on konkurentsivõimelisem ja võimaldabettevõtetel teenida suuremat tulu. Lisaks sellele, et pakume loomingulist,vaba ja avatud töökeskkonda ning äritugiteenuseid, oleme pidanudvajalikuks ka ettevõtlikkuse arendamisele kaasa aidata.

Oleme olnud partneriks erinevatele projektidele:

  • StartSmart! on projekti Finest Startup Development Programme raames korraldatav Eesti-Soome üritustesari. Projekti partneriteks on Eesti Arengufond, Technopolis Ülemiste, AaltoÜlikooli väikeettevõtete üksus, EAS ning ettevõtluskonkursi Ajujaht korraldaja BDA Consulting.Projekti kaasrahastatakse Interreg IV A Programmi 2007-2013 vahenditest.
  • Ettevõtluskonkursi Ajujaht eesmärk on aidata noori talente uuenduslike ettevõtete loomisel.Konkursi ellukutsuja on EAS ja konkursi korraldamist rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondivahenditest. Oleme ettevõtluskonkursi Ajujaht toetanud juba viis aastat.
  • Garage48 Tallinn kaaskorraldaja oleme olnud viimasel kahel aastal.
  • Tallinna Ettevõtluspäeval oleme ettevõtlushuvilistele pakkunud aastaid võimalust linnaku jasiin asuvate ettevõtetega tutvumiseks. Selleks oleme kaasanud ka linnakus asuvaid ettevõtteid.

Lisaks oleme korraldanud linnakus ekskursioone ka teistele huvi tundnud gümnaasiumi- jaüliõpilasgruppidele.

Vahendame ka oma kanalite kaudu infot ettevõtlust ja ettevõtlikkust toetavate ürituste,koolituste, programmide kohta.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Õppekäik ettevõttesse
  • Pikaajaline programm

Kontakt

Lisatud
31. märts 2016
Nimi
Tõnis Pechter
Telefon
+372 610 1109
E-post
tonis.pechter@technopolis.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Technopolis Ülemiste AS!

18. mai 2012

Technopolis Ülemiste on partneriks erinevatele projektidele: • StartSmart! on projekti Finest Startup Development Programme raames korraldatav Eesti-Soome üritustesari. Projekti partneriteks on Eesti Arengufond, Technopolis Ülemiste, Aalto Ülikooli väikeettevõtete…