Teater Vanemuine


Tartu maakond

Roll võrgustikus

Vabatahtlik mentorlus, Algataja

Eesmärk

Teater Vanemuine hoiab end kursis sellega, mida juba tehakse, et osa saada senistest kogemustest. Vanemuine on valmis tegema koostööd teiste partneritega ning algatama uusi unistusi ellu viia aitavaid projekte teatrile omaste sobivate vahendeitega.

Teater Vanemuine pakub noorele põlvkonnale võimalust põneva teatrimaailma kaudu õppida eluks vajalike teadmisi ja oskusi. Teater on elu peegeldus ja Vanemuise teater oma mitmekülguses on noorte ettevõtlikuse ja loovuse arendamiseks suurepärane organisatsioon. Lisaks laval toimuvale on tööprotsess lava taga - etenduste ettevalmistamisel, teenindamisel ja turundamisel &– väljakutseid esitav ja loominguline, mis annab noortele inimestele võimaluse õppida& maailma tundma läbi teatriprisma. Hea meelega võtame vastu lastegruppe, tutvustamaks meie ettevõtet ja selle eripärasid.

Toetustegevused

  • Õppekäik ettevõttesse

Kontakt

Lisatud
23. august 2012
Nimi
Mall Türk
Telefon
+372 744 0189
E-post
mall@vanemuine.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Teater Vanemuine!

27. august 2012

Teater Vanemuine pakub noorele põlvkonnale võimalust põneva teatrimaailma kaudu õppida eluks vajalike teadmisi ja oskusi. Teater on elu peegeldus ja Vanemuise teater oma mitmekülguses on noorte ettevõtlikuse ja…