Tasku Keskus AS

Kaubandus
Tartu maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Algataja, Auhinnad või eripreemiad, Vabatahtlik mentorlus

Eesmärk

Tasku keskus on algatanud ja panustanud mitmetesse sotsiaalsetesseprojektidesse – näiteks Tartu Teerajajate Allee, jõekontsert Emajõel, pidevtegustemine näitusepaigana, koostöö noorteprojektidega. Meie eesmärk on panustada kohalikku arengusse sh toetada ja tunnustada ettevõtlikke noori.

Tagamaks ettevõtlikele noortele turvaline lapsepõlv, on Tasku keskus alates 2014. aasta detsembrist Kiusamisvaba Kooli programmi elluviimise toetajaks Tartu linna koolides. Toetusraha kogutakse Tasku ostukohtades läbi viidud heategevuslike müükide abil.

2015. aastast alates on Tasku olnud Antoniuse Moeetenduse suursponsor. Moeetenduse eesmärk on toetada noori andekaid moe- ja aksessuaariloojaid ning aidata neil teha hüpe välisriikide moelavadele. Tasku on üritusele õla alla pannud oma reklaamikanalitega, Tasku on ka moeetenduse eelürituste ja disainerite pop-up müükide toimumispaigaks.

Aastatel 2010-2012 tegi Tasku koostööd koolinoorte moekonkursiga Moeke, olles ürituse suurtoetajaks. Moekese finaalüritused on toimunud Taskus, keskus poolt on peaauhinnad erinevate vanuserühmade võitjatele ning oleme olnud igakülgselt toeks ürituse korraldamisel ja teavitusel. Pildivalik: http://www.tasku.ee/2012/moeke/

Tasku keskuses on toimunud Tartumaa õpilasfirmade laatasid ning keskus on omalt poolt välja pannud ka auhindu parimatele õpilasfirmadele.

Koostööd on tehtud Entrumi programmiga, osaledes nii programmist teavitamisel kui tehes ühise jõuluprojekti 2011. aasta detsembris. Tasku aatriumis olid jalgrattad, mida vändates süttisid tuled jõulukuusel. Üks ratastest kandis Entrumi sümboolikat ning sõnumit “Loo oma energia”.

Tasku on olnud ka partneriks noortekonverentsil “Teed tulevikku, OKEI” osaledes eksperdina ja noorte diskussioonigruppides.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Noorte juhendamine
  • Õppevahenditega toetamine
  • Pikaajaline programm

Kontakt

Lisatud
31. märts 2016
Nimi
Liiu Matikainen
Telefon
+372 5560 3336
E-post
liiu.matikainen@tasku.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Tasku Keskus AS!

26. aprill 2012

Alates 2010. aastast teeb Tasku Keskus koostööd koolinoorte moekonkursiga Moeke, olles ürituse suurtoetajaks ning finaalüritusete toimumispaigaks. Keskuse poolt on peaauhinnad erinevate vanuserühmade võitjatele ning Tasku on olnud igakülgselt…

Tere tulemast, Kesk-Eesti Noorsootöö Keskus!

14. oktoober 2013

Kesk-Eesti Noorsootöö Keskus toetab noorte õppekäike, ettevõtete külastusi, mini- ja õpilasfirmade tegevust, tunnustab parimaid, korraldab projekti "Ettevõtlikuks nooreks" tegevusi (ettevõtlusmäng, äriideede konkurss, intervjuu ettevõtte juhiga jms) ning koolitab…

Viljandimaa parim ettevõtlik noorteprojekt on „Tasku”

2. mai 2014

25. aprillil valis kolmeliikmeline žürii Viljandi Lennukitehases/Avatud Noortekeskuses toimunud Viljandimaa noorte ettevõtlikkuse arendamise programmi käesoleva õppeaasta Viljandimaa parimaks noorteprojektiks „Tasku". Ettevõtlike noorte poolt loodud tasku on mõeldud aktiivsele…