Swedbank AS

Finants (pangandus, finantskonsultatsioonid, raamatupidamine)
Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Algataja, Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus

Eesmärk

Soovime toetada ja tunnustada noori nende endi ideede elluviimisel ning innustada ettevõtlusvaldkonnas end proovile panema.

Korraldame koostöös Rootsi Eksportnõukogu ja Rootsi Suursaatkonnaga Rootsi Äriauhinnakonverentsi. Ürituse raames antakse välja ettevõtlusauhinnad kolmes kategoorias: 1. Kõigevastutustundlikum tegu 2. Kõige jätkusuutlikum ettevõte 3. Aasta noor ettevõtja. Aasta NooreEttevõtja auhind annab inspireerivale ning ettevõtlikule noorele võimaluse enesetäiendusteksning rikastavateks kogemusteks. Rootsi Äriauhind asutati 2006. aastal Leedus ja tänavu jubakolmandat korda Eestis toimuv konverents saab teoks koos .

Toetame Junior Achievement Eesti organisatsiooni, kelle missiooniks on arendada Eestismajandusja ettevõtlusõpet. Meie eriline tähelepanu on seotud õpilasfirmade programmiarendamisega, et noored saaksid oma esimese ettevõtluskogemuse just läbi õpilasfirma. KoosJunior Achivementi ja Briti Nõukoguga valmis inspireeriv õppematerjal Ettevõtlik Koolitund ,mille eesmärk oli keskkooli noorte seas kasvatada huvi ettevõtlikkuse valdkonna vastu.

Swedbanki poolt on loodud noorte ettevõtlusprojektide konkurss „Tähed Särama“, mis oliloodud inimeste jaoks, kellel noorte elu edendamiseks jagus häid ideid, kuid nappis rahaideede teostamiseks. Üheteistkümne aasta jooskul toetati rohkem kui 600 000 euroga üle 400särava idee.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Õppematerjali koostamine
  • Pikaajaline programm
  • Rahaline toetamine

Kontakt

Lisatud
8. jaanuar 2016
Nimi
Maarja Karmin
Telefon
+372 888 4721
E-post
maarja.karmin@swedbank.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Swedbank AS!

29. veebruar 2012

Swedbank on toeks olnud paljudele noorte ettevõtmistele. • Noorte ettevõtlusprojektide konkurss „Tähed Särama“ on loodud inimeste jaoks, kellel on noorte elu edendamiseks häid ideid, kuid napib raha nende teostamiseks. Konkursile…