Skanska EMV AS


Harju maakond

Roll võrgustikus

Vabatahtlik mentorlus

Eesmärk

Skanska EMV soovib panustada insenerihariduse huvitavamaksmuutmisesse ning noorte lennukate, kuid läbimõeldud ideede teostamisse.Samuti noortele praktiliste kogemuste pakkumisse ning sidumissevaldkonnaga juba tudengieas. Noorte entusiasm ning valdkonnaarenemiseks vajalikud mõtted viivad edasi nii valdkonda, kui on kasulikudnii noortele kui ka sellesse panustavale ettevõttele.

Skanska EMV soov on olla strateegiline partner ehituseriala arendamisel.Oleme valmis aitama ideede elluviimisel ning panustama ka enda teadmisteja kogemustega. Pelgalt passiivne rahastaja roll ei ole meie eesmärgiks.

Skanska EMV-l on väga hea koostöö tudengiorganisatsiooniga BEST-Estonia, mis korraldab inseneriharidust tudeerivatele noortele mitmeid huvitavaid võistlusi ja üritusi. Teist aastat järjest osaleb Skanska EMV insenerivõistlusel, kus pakub lahendamiseks huvitavaid ülesandeid ehitustudengitele. Usume, et läbi praktiliste ülesannete on noortel suurem võimalus tutvuda valitud erialaga ning mõista kui põnev võib üks insenerivaldkond olla.

Lisaks tavalistele praktikakohtadele erinevatel projektidel, oleme sel aastal koostöös Tehnikakõrgkooliga pakkunud võimalust noortel ehitustudengitel panna kokku meeskond ning osaleda algusest lõpuni ühe silla ehitustöödel, mis annab lisaks teoreetilistele tõdedele väga palju teadmisi ühe projekti käigust. Muuhulgas oleme oma platsidel olnud vastuvõtjaks nii Eesti kui välismaa tudengitele ning andnud ka erinevaid teemasid puudutavaid loenguid.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Noorte juhendamine
  • Õppekäik ettevõttesse
  • Õppematerjali koostamine
  • Praktika- ja töökohtade pakkumine

Kontakt

Lisatud
31. märts 2016
Nimi
Irene Metsis
Telefon
+372 640 3302
E-post
skanska@skanska.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Skanska EMV AS!

6. august 2012

Skanska EMV-l on väga hea koostöö tudengiorganisatsiooniga BEST-Estonia, mis korraldab inseneriharidust tudeerivatele noortele mitmeid huvitavaid võistlusi ja üritusi. Teist aastat järjest osaleb Skanska EMV insenerivõistlusel, kus pakub lahendamiseks…