Sakret OÜ


Ida-Viru maakond, Järva maakond

Roll võrgustikus

Algataja, Auhinnad või eripreemiad, Vabatahtlik mentorlus

Eesmärk

Sakret OÜ soovib panustada noorema põlvkonna ettevõtlikkuse suurendamisse ja ettevõtlusõppe arendamisse läbi tiheda koostöö noorte inimeste ja nende õppeasutustega. Oleme veendunud, et Eesti noortel on piisavalt töökust ja ambitsioone, et oma unistused ellu viia, ning meie töö on teha kõik meist sõltuv, et noori inimesi aidata ja toetada. Just teotahe, töökus, leidlikkus ja ambitsioonikus on olnud Sakret OÜ tiimi edu võtmed ja on aidanud kasvatada ettevõtet Eesti üheks juhtivaks ehitusmaterjalide tootjaks.

Ühe toreda initsiatiivina on Sakret OÜ koostöös Narva Kutseõppekeskusega aastaid korraldanud Noorte plaatijate võistlust, mille raames noored spetsialistid saavad võrrelda erialaseid oskusi ning näidata oma tööd tulevastele tööandjatele. Võistluse eesmärk on anda algajatest meistritele šanss näidata end reaalsetes töötingimustes, võita potentsiaalsete tööandjate tähelepanu ja poolehoid, kuid saada ka inspiratsiooni ja praktikat iseendale tööandjaks hakkamiseks. Projekti elluviimiseks valitud Ida-Virumaa on Sakreti arvates väga perspektiivikas regioon kogu Eesti tuleviku jaoks, seetõttu peame vajalikuks anda oma panuse ehitussektori arengusse ennekõike just siin piirkonnas. Tulevikus plaanib Sakret laiendada projekti kõikidesse Eesti regioonidesse ning kaasata projekti peale plaatijate ka teisi ameteid esindavaid noori spetsialiste. Samas loodame, et meie algatusega liituvad ka teised valdkonna ettevõtted ning toetavad samamoodi noorte unistusi praktilisel viisil, andes tulevastele ettevõtjatele ja spetsialistidele reaalsed ülesanded ja vahendid nende lahendamiseks. Ettevõtlikkust ja ettevõtlust saab kõige efektiivsemalt õppida ja arendada läbi praktilise koostöö mentorite juhendamisel. Just seetõttu on noorte ettevõtlike inimeste kokkuviimine oma ala edukamate ettevõtetega parim viis tulevasele põlvkonnale know-how edasiandmiseks ja arendamiseks. Et Sakret ka oma panuse uue põlvkonna äriedusse anda saaks, otsustasime liituda „Unistused ellu!“ programmiga ning pöörata seni veel suuremat tähelepanu noorte inimeste võimete arendamisele.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Noorte juhendamine
  • Õppekäik ettevõttesse
  • Toodete ja teenustega toetamine

Kontakt

Lisatud
8. jaanuar 2016
Nimi
Ahto Leitud
Telefon
+372 384 6600
E-post
ahto.leitud@sakret.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Sakret OÜ!

24. september 2012

Ühe toreda initsiatiivina on Sakret OÜ koostöös Narva Kutseõppekeskusega aastaid korraldanud Noorte plaatijate võistlust, mille raames noored spetsialistid saavad võrrelda erialaseid oskusi ning näidata oma tööd tulevastele tööandjatele.…