Rimi Eesti Food AS


Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Vabatahtlik mentorlus

Eesmärk

Suure jaeketina tunneme vastutust järeltuleva põlvkonna ees. Seepärast oleme asunud eestkõneleja rolli mitmel teemal, mis otseselt jaekaubandusega ehk ei seostugi. Jaekaubandus on valdkond, millega kõik inimesed puutuvad igapäevaselt kokku ning tööandjana ligi kolmele tuhandele töötajale oleme samuti väga suure vastutuse all. Seetõttu on oluline anda eeskujusid nii tarbijale kui ka oma ettevõtte töötajatele pöörates toetustegevuste kaudu tähelepanu sinna, kus selleks vajadust näeme.

Rimis on aastast 2005 spetsiaalne trainee programm, mis annab igal aastal väljavalitutele võimaluse eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes. Samuti oleme Rimis alati toetanud oma töötajate õppetegevust spetsiaalse stipendiumi näol. Ettevõttes on hea tava pakkuda igal aastal paljudele noortele praktikavõimalust. Mitmed Rimi tippjuhid annavad oma kogemusi ja teadmisi edasi erinevates Eesti õppeasutustes, sest usume, et praktikute vaatenurk hariduses on väga vajalik.

Toetustegevused

  • Noorte juhendamine
  • Praktika- ja töökohtade pakkumine
  • Rahaline toetamine

Kontakt

Lisatud
16. oktoober 2012
Nimi
Kaire Tero
Telefon
+372 681 7686
E-post
kaire.tero@rimibaltic.com
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Rimi Eesti Food AS!

16. oktoober 2012

Rimis on aastast 2005 spetsiaalne trainee programm, mis annab igal aastal väljavalitutele võimaluse eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes. Samuti Rimi alati toetanud oma töötajate õppetegevust spetsiaalse stipendiumi näol. Ettevõttes on…