Realister OÜ


Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Vabatahtlik mentorlus, Auhinnad või eripreemiad, Algataja

Eesmärk

Realister OÜ sai ise alguse nelja koolipoisi ühisest ettevõtmisest &– õpilasfirmast 4Poega. Alates ettevõtte loomisest oleme tegelenud just noortele suunatud toodete väljamõtlemise ja arendamisega. Aastate jooksul oleme toetanud noori tasuta jagatavate materjalidega (ajaleht TundRuudus) ning osalenud erinevates ettevõtmistes (Töövarjupäev), et jutustada oma lugu ja innustada noori oleme ettevõtlikud ning uskuma oma ideedesse.

Teeme koostööd organisatsiooniga Junior Achievement Eesti &– külastame koolide majandusõpetuse tunde, et rääkida noortega silmast-silma ja jagada oma kogemust, võtame osa programmidest Õpilasfirma ja Töövarjupäev. Lisaks sellele oleme paljudele noortele olnud hüppelauaks töömaastikule sisenemisel, pakkudes võimalust kooli kõrvalt töötada ning osa võtta uute projektide väljatöötamise protsessist. Aastast aastasse oleme korraldanud ka innovaatilisi ja meelelahutuslikke olümpiaade, et avardada noorte silmaringi, arendada iseseisvat mõtlemist ja suunata neid oskuslikult lahendama erinevaid takistusi.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Noorte juhendamine
  • Õppekäik ettevõttesse
  • Praktika- ja töökohtade pakkumine

Kontakt

Lisatud
12. märts 2012
Nimi
Johanna Joosep
Telefon
56489643
E-post
johanna@realister.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Realister OÜ!

12. märts 2012

Realister teeb koostööd organisatsiooniga Junior Achievement Eesti – külastavad koolide majandusõpetuse tunde, et rääkida noortega silmast-silma ja jagada oma kogemust, võtavad osa programmidest Õpilasfirma ja Töövarjupäev. Lisaks sellele…