Rahvusooper Estonia


Hiiu maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Algataja, Auhinnad või eripreemiad

Eesmärk

Rahvusooper Estonia eesmärgiks on tuua lapsed ja noored ooperi- ja balletiteatri juurde, et pakkuda neile võimalust osa saada muusikateatri mitmekülgsest maailmast ning tagada teadliku publiku ja tulevikutalentide järelkasv.

Rahvusooper Estonia pakub üsna erinevaid toetustegevusi. Meie haridusprojektide eesmärgiks on lastele ja noortele erinevate muusikateatri žanride tutvustamine. Sel sügisel alustasime projektiga OPERAtsioon VOX, mille raames toimusid eelvoorud üle Eesti ning mille lõpptulemusena pakume omalt poolt 12 parimale lauljale tasuta ooperikoolituse. Lisaks tegutseb RO Estonia juures noorte vabatahtlike grupp WANTED! ning kõik huvilised on alati oodatud ringkäigule meie maja tagaruumidesse.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Õppekäik ettevõttesse

Kontakt

Lisatud
31. märts 2016
Nimi
Tuuli Potik
Telefon
+372 5559 1032
E-post
junior@opera.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Rahvusooper Estonia!

23. oktoober 2012

Rahvusooper Estonia pakub üsna erinevaid toetustegevusi. Haridusprojektide eesmärgiks on lastele ja noortele erinevate muusikateatri žanride tutvustamine. Sel sügisel alustas Rahvusooper Estonia projektiga OPERAtsioon VOX, mille raames toimusid eelvoorud…

Tere tulemast, CWT Estonia AS!

12. aprill 2012

CWT Estonia (endine Kaleva Travel) lööb partneri ja toetajana kaasa erinevas vanuses lastele ja noortele suunatud haridus- ja sotsiaalprojektides. CWT Estonia  (Kaleva Travel) reisistipendium Alates 1997.a. toetab CWT…

Tere tulemast, DHL Estonia AS!

9. november 2012

DHL Estonia otsib suveks praktikante alates ekspedeerijatest kuni klienditeenindajateni, et nad saaksid reaalse ettekujutuse, mida antud ametikohad endast kujutavad ja milline näeb välja see igapäevane töölkäimise rutiin.