Rahva Raamat AS


Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

hinnasoodustus -12% Tudengi Teisipäevadel

Eesmärk

Toetust anname projektidele ja üritustele, mis edendavad noorte tarka ’isetegemise’ ja ’iseolemise’ oskust. Peame oluliseks, et vaimutoit oleks üliõpilastele nii palju kättesaadavam, kui meie selleks tingimused saame luua.

Oleme toetanund erinevaid konkursse ja muid ettevõtmisi auhindadega.
Toetasime Koolimeedia kaheteistkümnendat konkurssi, kus osales 29 koolilehte, 6 KooliTV-d, 5 blogi ja 4 raadiot 39st koolist üle Eesti.
Aitasime auhinnad välja panna ka Eesti Rahva Muuseumi korraldatud laste joonistusvõistlusele ‘Minu kingitus’. Muuseum ootas laste joonistusi nende lemmikkingitusest või hoopis pettumuse valmistanud kingist. Lisaks joonistusele pidid osalejad pildile lisama ka lühikese selgituse. Nii aitavad võistlustööd kaasa laste tarbimiskultuuri uurimisele.
Energia TV üle-eestililisele videokonkursile panime välja auhinna. Energia TV konkurss paneb aluse alternatiivsele õpimeetodile, edendab gümnaasiumide vahelist koostööd ning rajab hüppelaua andekatele noortele videotegijatele. Energia TV on Eesti Energia noorte ettevõtlikkuse programmi ENTRUM raames algatatud projekt.
Tudengi Teisipäevadel ehk teisipäevadel toetame hariduse arengut, andes tudengitest püsiklientidele ja nende juhendajatele -12% hinnasoodustust.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Toodete ja teenustega toetamine

Kontakt

Lisatud
5. juuni 2012
Nimi
Anu Vagenstein
Telefon
+372 618 0018
E-post
anu.vagenstein@rahvaraamat.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Rahva Raamat AS!

5. juuni 2012

Rahva Raamat toetas Koolimeedia kaheteistkümnendat konkurssi, kus osales 29 koolilehte, 6 KooliTV-d, 5 blogi ja 4 raadiot 39st koolist üle Eesti. Rahva Raamat aitas auhinnad välja panna ka…

Tere tulemast, Eesti Rahva Muuseum!

7. juuni 2013

Eesti Rahva Muuseum korraldab erinevaid konkursse, näituseid ja üritusi, millest ka noored on oodatud osa võtma. Muuseum soovib panustada noorema põlvkonna ettevõtlikkuse suurendamisse ja harimisse, et noored saaksid…

Pärimuskultuuri giidikool Eesti Rahva Muuseumis

25. november 2013

Kool muuseumis ja muuseum koolis. Kuivõrd see sõnamäng muuseumite ja koolide igapäevaelus järjepidevat ja tähenduslikku rolli mängib? Kultuuripärandi aasta andis vastusevõimaluse 21 koolile, 25 õpilasele ning pea 25…