PricewaterhouseCoopers AS (PwC)


Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus, Algataja

Eesmärk

PwC toetustegevuste eesmärk on ärgitada andekaid noori mõtlema maksusüsteemi mõju ning edutegurite üle, et anda tulevikus oma panus kogu Eesti majanduskeskkonna atraktiivsemaks muutmisel. Lisaks väärtustame kvaliteetset rahandusalast kõrgharidust ning toetame lastekodulaste ja orbude kõrghariduse omandamist.

PwC toetab hariduse edendamist, ühiskonna arengut ning ametialast meisterlikkust.

Maksualaste uurimistööde konkurss
Julgustamaks maksundusalaste uurimuste kirjutamist korraldavad Eesti Maksumaksjate Liit, PwC ja Raidla Lejins&Norcous iga-aastaselt maksualaste uurimistööde konkurssi. &Tänavune konkurss toimub juba 14 aastat järjest. Konkursil osalemiseks tuleb maksundusalane uurimustöö esitada hiljemalt 15. juuniks 2013. Konkursi auhinnafond on 3000 eurot. Osalema on oodatud kõik tudengid, kes oma eriala raames maksundust õpivad, olenemata õppevormist. Täpsemalt konkursil osalemise kohta saab lugeda aadressilt www.pwc.ee või www.maksumaksjad.ee.Ettevõtte rahanduse olümpiaad
PwC toel on korraldatud Rahanduse olümpiaadi juba alates 1997. aastast. &Lisaks korralduslikule ja rahalisele toele on PwC igal aastal ka ülesannete koostajate ja kontrollijate seas, luues olümpiaadil osalejatele sellega unikaalse võimaluse seostada oma akadeemilisi teadmisi tegeliku eluga.
Olümpiaad seisneb ettevõtte rahanduse erinevaid teemasid puudutavate inglisekeelsete ülesannete lahendamises. Konkursi auhinnafond on 1000 eurot + mitmed mitterahalised auhinnad. Korraldajateks on PwC, TTÜ Majandusteaduskond ja Swedbank, meediapartneriks on Äripäev. Auhinnatseremoonia toimub Pärnu Finantskonverentsil. Vajalik on eelnev registreerumine kuni 8. veebruarini 2013 aadressil www.ttu.ee/mfea. Lisainfo: Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskond www.ttu.ee/mfea ning olympiad@ttu.ee.
Eesti Lastefond, STIPENDIUM lastekodulastele ja orbudele
PwC on lastekodulaste ja orbude stipendiumi suurtoetaja. Soovime stipendiumiga avaldada suurt tunnustust neile, kes on vaatamata vanemate toest ilma jäämisele kasvanud tublideks ja ettevõtlikeks noorteks ning on jätkanud õpinguid kõrgkoolis.
Õppestipendiumiga toetame kõrgkoolis õppivaid lastekodukasvandikke. Lisainfot leiate Eesti Lastefondi kodulehelt www.elf.ee/stipendium.
Narva-Jõesuu lastekodu toetus
Lapsed ja noored, kes kasvavad vanemateta, on raskes olukorras mitmes mõttes. Muidugi vajatakse palju abi majandusliku kitsikuse ületamiseks. Aga vähemalt sama tähtis on arendava sotsiaalse keskkonna loomine ja suhtlemisvõimalused. PwC töötajad sõidavad kord aastas Narva-Jõesuusse külla ja võtavad koos lastega ette mõne huvitava tegevuse korraldame lastele lisaks aastas vähemalt ühe väljasõidu neile huvitavasse kohta.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Rahaline toetamine

Kontakt

Lisatud
12. november 2012
Nimi
Kaire Lehtsaar
Telefon
+372 641 800
E-post
Kaire.Lehtsaar@ee.pwc.com
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised