Põltsamaa Felix AS


Jõgeva maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Algataja, Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus, Vabatahtlik mentorlus

Eesmärk

Tahame panustada noorema põlvkonna ettevõtlikkuse suurendamisse jaettevõtlusõppe arendamisse. Toetame kohalike noorte ettevõtmisi jasoovime, et noored pöörduksid peale eriala omandamist Põltsamaaletagasi.

Oleme aastaid toetanud kohalikku kogukonda. Seni on peamine panus olnud kohalike noorte ja kohalike ettevõtmiste materiaalne toetamine – nii rahaline kui toodetega.
Alates eelmise aasta lõpust otsustasime anda oma teadmised ja oskused sisulise koostöö parendamise kasutusse.

Kuna meie ettevõttes töötab spetsialiste mitmetelt erialadelt, saame pakkuda õpetajatele ja õpilastele võimalust oma koolitundide mitmekesistamiseks tulla meie ettevõttesse. Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilastele väga meeldisid keemiatunnid meie laboris, kus nad said teha katseid toodetega, nagu päris laborandid. Keemiatunde viisid läbi ettevõtte tootearendajad, kes on lõpetanud TTÜ toiduainetehnoloogia eriala. Koolitunnid Felixis leidsid kajastamist ka ajakirjanduses ning see omakorda käivitas uue protsessi – ka teised koolid on üles näidanud huvi sarnase koostöö vastu.

Kindlasti jätkame ja arendame seda koostöövormi. Sel moel anname õpilastele ellu kaasa õnge, mitte ei aita neid iga kord kala andes. Koolile oli see heaks võimaluseks muuta keemiatunde huvitavamaks ja mitmekesisemaks.

Meie sooviks on äratada noortes huvi enda poolt pakutavate töökohtade vastu. Samuti oleme alati toetanud töötajate panustamist kogukonna heaks.

Kuna tänu meediakajastusele on mitmed koolid andnud teada oma soovist koolitunde Põltsamaa Felixis (või miks mitte ka mõnes teises oma piirkonna ettevõttes) läbi viia, siis meie omalt poolt oleme selleks valmis. Sellest võiks välja kasvada suur koostööprogramm Eestis asuvate ettevõtete ja koolide vahel.

Toetustegevused

  • Külalistunni läbiviimine
  • Noorte juhendamine
  • Õppekäik ettevõttesse
  • Rahaline toetamine
  • Toodete ja teenustega toetamine

Kontakt

Lisatud
31. märts 2016
Nimi
Kertu Liebert
Telefon
+372 776 6100
E-post
kertu.liebert@felix.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Põltsamaa Felix AS!

6. juuni 2012

AS Põltsamaa Felix on aastaid toetanud kohalikku kogukonda. Seni on peamine panus olnud kohalike noorte ja kohalike ettevõtmiste materiaalne toetamine – nii rahaliselt kui toodetega. Alates eelmise aasta…

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi keemia õpitoad Põltsamaa Felixis

13. mai 2013

Põltsamaa Ühisgümnaasiumis tegutseb 8.-12. klasside keemiahuviliste õpilaste õpituba, mille kutsusid ellu kooli õpetajad. Kui tavaliselt korraldatakse keemia õpitubasid kooli laboris, siis paar korda aastas tegutsetakse Põltsamaa Felixi toidulaboris.…