Petrone Print OÜ


Tartu maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Rahaline panus, Algataja

Eesmärk

Alates 2009. aastast on Petrone Print suunanud lasteraamatute müügi tulustosa heategevuslikeks stipendiumideks tublidele ja hästi õppivatele lastekodulastele. Stipendiumid on suunatud põhi- ja keskkooli lõpetavatele noortele.

Petrone Prindi poolt ellu kutsutud põhikooli ja gümnaasiumi lõpetanud lastekodunoorte stipendiumifond on kolme aasta tegevuse tulemusel tõestanud, et asenduskodudes on palju tublisid noori keda tunnustada ja toetada nende edasiõppimisvõimalusi.
Selleks et võimaldada stipendiume rohkematele noortele ja summasid suurendada, otsustati stipendiumifond nimetada Lastekodunoorte stipendiumifondiks ja kaasata selle kaudu rohkem toetajaid.
Ka Sina saad toetada elluastuvaid lastekodunoori &– helistades annetustelefonile 900 6700 ja toetad lastekodunoori 10 euroga.
Samuti on toetama oodatud kõik Eesti ettevõtted, kes hoolivad ellu astuvatest lastekodunoortest. Stipendiumist saab täpsemalt lugeda siit >>

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Pikaajaline programm
  • Rahaline toetamine

Kontakt

Lisatud
6. juuni 2012
Nimi
Tiina Tammeorg
Telefon
+372 740 4584
E-post
tiina@petroneprint.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Petrone Print OÜ!

7. juuni 2012

Petrone Prindi poolt ellu kutsutud põhikooli ja gümnaasiumi lõpetanud lastekodunoorte stipendiumifond on kolme aasta tegevuse tulemusel tõestanud, et asenduskodudes on palju tublisid noori keda tunnustada ja toetada nende…