Microsoft Eesti


Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Korraldaja, Läbiviija

Eesmärk

Soovime toetada ettevõtlike noori ja teisi, kes loovad oma ettevõtte. Toetame ja julgustame tehnoloogiahuvilisi noori tehnoloogiat kasutama, katsetama ning ka enda teadmisi teistega jagama &– nii tööl kui koolis. Samuti on Microsoftil ellu kutsutud algatus, mis teavitab lapsi, nende vanemaid ja õpetajaid internetis peituvate ohtude eest.

Microsoft Eestil on mitmeid algatusi:
BizSpark programm aitab vähendada startup tarkvarafirmade esialgseid investeerimiskulutusi ja toetab neid nii tehnilistes küsimustes kui ka maailmakaardile jõudmises.
Microsoft Partnertudengite Programm pakub tudengitele rahvusvaheliselt tunnustatud partnertudengi staatust, tasuta ligipääs kogu Microsofti tarkvarale, hulgaliselt koolitusvõimalusi (tehnoloogiaraamatud, e-õppe & klassikoolitused), võimalus saada Microsofti sertifitseeritud professionaaliks (MCP), kuuluda superlahedasse Eesti tehnoloogiahuviliste tudengite eliitgruppi, võimalus osaleda põhjamaade ja Baltikumi MSP-de kokkutulekul jne.
Veebivend on internetiohutuse kampaania raames välja töötatud õppematerjalid õpetajatele, mis aitavad arutada õpilastega internetiohutuse alaseid küsimusi, anda lastele/noortele näpunäiteid, kuidas internetti ohutult kasutada ja kuidas veebis avaldada personaalset informatsiooni. Oleme aidanud teadvustada internetiohutuse olulisimaid probleeme ja kutsutud ka teisi organisatsioone kaasa mõtlema.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Koolituse läbiviimine
  • Õppekäik ettevõttesse
  • Õppematerjali koostamine
  • Õppevahenditega toetamine
  • Pikaajaline programm

Kontakt

Lisatud
6. märts 2012
Nimi
Tiina Viiderfeld
Telefon
+372 667 9880
E-post
tiinav@microsoft.com
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Microsoft Eesti!

6. märts 2012

BizSpark programm aitab vähendada startup tarkvarafirmade esialgseid investeerimiskulutusi ja toetab neid nii tehnilistes küsimustes kui ka maailmakaardile jõudmises. BizSparki väärtus seisneb kolmes asjas: tarkvara, tugiteenus ja nähtavus ning…

Võrgustiku partner Microsoft aitab arendada koolist innovaatilise kooli

5. juuli 2013

Microsoft kutsub ülesse õpetajaid ja koole liituma rahvusvahelise innovaatilise õpetaja ja koolide võrgustikuga. Võrgustik võimaldab saada konsulteerimisvõimalusi rahvusvahelistelt tunnustatud spetsialistidelt, koostööd teiste õpetajate/koolidega, tasuta infotehnoloogiavahendid kooli jaoks jm.…