Meiren Engineering OÜ


Harju maakond

Roll võrgustikus

Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus

Eesmärk

Meiren panustab noortega seotud tegevuste toetamisse eesmärgiga populariseerida noorte inseneriõpet ning &–ametit. Me teeme seda selleks, et noored insenerid leiaksid üles ka meie ettevõtte ning sooviksid Meirenisse tööle asuda. Meiren on suutnud edukalt oma tooteid ning teenuseid turustada kuid ilma kvalifitseeritud insener-tehnilise personalita, oleks turundus- ja müügitegevustele suunatud jõupingutused asjatud.

Meiren soovib olla tehnikatudengite vaateväljas ning omada kuulsust, kui 'vat selles ettevõttes sooviksin ma töötada'. Selleks oleme asunud toetama robootikavõistlust 'Robotex', olles juba kolmandat aastat järjest ürituse kuldsponsoriks. Samuti oleme käinud tehnikatudengitega kohtumas nii TTÜ poolt korraldatud praktikapäevadel, kui ka TTK-s. Tehnikatudengitele oleme pakkunud ka praktikavõimalusi. Paljudest praktikantidest on saanud meie ettevõtte püsivad töötajad.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Praktika- ja töökohtade pakkumine
  • Rahaline toetamine

Kontakt

Lisatud
12. juuni 2013
Nimi
Mart Reinson
Telefon
+372 56 607 154
E-post
mart.reinson@meiren.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Meiren Engineering!

12. juuni 2013

Meiren soovib olla tehnikatudengite vaateväljas ning omada kuulsust, kui ”vat selles ettevõttes sooviksin ma töötada”. Selleks on ettevõte asunud toetama robootikavõistlust ”Robotex”, olles juba kolmandat aastat järjest ürituse…