Lääne-Virumaa Karjäärikeskus


Lääne-Viru maakond

Roll võrgustikus

Eesmärk

Lääne-Virumaa Karjäärikeskuse eesmärk on teha koolidega koostööd ning tõsta noorte teadlikkust karjäärivallas. "Unistused ellu!" võrgustikus soovime jagada infot ettevõtluse kohta.

Keskuse karjäärinõustajad käivad koolides ja teevad grupinõustamisi, karjääriteste ning individuaalseid nõustamisi. Koostöös koolidega mõeldakse, kuidas ühiselt edasi liikuda. Kaks korda aastas saadakse koolide karjäärikoordinaatoritega kokku ja arutatakse erinevatel& teemadel, eelkõige ühiste koostööpunktide leidmisel.

Nii palju kui võimalik teeb keskus koostööd tööandjatega, korraldatakse õppekäike ettevõtetesse ja maakondlike üritusi, et viia kokku erinevad osapooled, koolid, tööandjad, kõrgkoolid, kutsekoolid, huviringid, lasteaiad. Ühtlasi püütakse maakondliku teadlikkust tõsta sellega, et näidatakse erinevatel üritustel, et mis maakonnas toimub ja mida tehakse. Keskuses võetakse vastu ka noori ning jagatakse infomaterjale karjääri ja õppimise vallas. Keskuse üks osa ongi info jagamine ning artiklite kirjutamine kohalikku meediasse.

Noored tunnevad huvi väga erinevate valdkondade vastu, õppimise võimaluste kohta, ettevõtluse/ettevõtete kohta ning Eesti arengusuundade kohta üldse.

Toetustegevused

  • Noorte juhendamine
  • Õppekäik ettevõttesse
  • Pikaajaline programm

Kontakt

Lisatud
28. mai 2013
Nimi
Tiiu Säbel
Telefon
+372 55 654 108
E-post
tiiu@teejuht.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Lääne-Virumaa Karjäärikeskus!

28. mai 2013

Keskuse karjäärinõustajad käivad koolides ja teevad grupinõustamisi, karjääriteste ning individuaalseid nõustamisi. Koostöös koolidega mõeldakse, kuidas ühiselt edasi liikuda. Kaks korda aastas saadakse koolide karjäärikoordinaatoritega kokku ja arutatakse erinevatel …