Koos Laste Heaks MTÜ


Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus, Algataja

Eesmärk

Eesmärgiks on laste ja noorte positiivsete eluhoiakute, õigete väärtushinnangute kujundamine ning ettevõtlikkusele ja enesealgatusele suunamine. Arendada noorte ettevõtlusalast innovatiivset mõtlemist jätkusuutliku Eesti majanduse tagamiseks. Võimaldada neil saada algteadmisi ja praktilisi kogemusi ettevõtlusest ja heategevusest heategevusliku projekti 'Väike Heategu' toel.

Korraldame õpilaste innustamiseks ettevõtlikkusele programmi 'Levitame headust'. Viime läbi infopäevi ja töötubasid, korraldame konkursse jne. Meie suunitlus on eeskätt seotud heategevusega, millega ärgitame noori märkama ja hoolima. Näiteks ühe meie ettevõtlikkuse konkursi juhtlauseks oli 'Hea tegu minu kodukohas'. Programmis osaleb ca 150 kooli ja 2500 õpilast. Oleme välja andnud nii eesti- kui venekeelse voldiku 'Ma olen ettevõtlik'.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Koolituse läbiviimine
  • Noorte juhendamine
  • Õppematerjali koostamine
  • Pikaajaline programm
  • Rahaline toetamine

Kontakt

Lisatud
26. märts 2012
Nimi
Toomas Palu
Telefon
+372 600 0300
E-post
info@kooslasteheaks.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Laste ja Noorte Projektide Arenduse MTÜ!

19. märts 2013

Igal aastal maikuu lõpus toimub Laste ja Noorte Projektide Arenduse MTÜ eestvedamisel ohutuspäev "Teeme head". Sündmus on alguse saanud kodanikualgatusena ning vabatahtlikkuse printsiibil. Koolituspäev toimub koostöös vastavate ametite…