Just Mind MTÜ


Ida-Viru maakond

Roll võrgustikus

Algataja, Vabatahtlik mentorlus

Eesmärk

Oleme veendunud, et noored ei tohiks olla vaid tarbijad. Me ei pooldategevusi, mis eeldavad noortelt vaid osalemist. Näeme, kuidas nooredsuudavad väga hästi ise algatada ja läbi viia erinevaid tegevusi. Samutihiljem head ja vead kokku võtta ning neid analüüsida. Sageli on noortelvaid kõrvale vaja toetavat täiskasvanut, kes ei tee asju ära, vaid juhendab,kuidas nad saaksid ise hakkama.

Oleme korraldanud lühikesi projektikoolitusi ja olnud Avinurme Gümnaasiumile partner ainulaadse huviringi – projektiringi – eestvedamisel. Noored on meie noorsootöötajate juhendamisel kirjutanud mitmeid projekte. Sealhulgas suuremad ja noori rohkem haaranud rahvusvahelised noorteprojektid (kokku 3), mille raames kutsuti külla eakaaslasi mujalt Euroopast. Samuti oleme aidanud noortel osaleda koolitustel ja välismaistes projektides. Näeme selles organisatsiooni tugevust ning oleme valmis kõiki aktiivseid noori abistama.

Toetustegevused

  • Koolituse läbiviimine
  • Noorte juhendamine

Kontakt

Lisatud
31. märts 2016
Nimi
Mari-Liis Tikerperi
Telefon
+372 58 364 895
E-post
mari-liis@justmind.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Just Mind MTÜ!

29. mai 2012

MTÜ Just Mind on korraldanud lühikesi projektikoolitusi ja olnud Avinurme Gümnaasiumile partner ainulaadse huviringi – projektiringi – eestvedamisel. Noored on MTÜ noorsootöötajate juhendamisel kirjutanud mitmeid projekte. Sealhulgas suuremad…