Henkel Balti OÜ


Tartu maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Algataja, Auhinnad või eripreemiad

Eesmärk

Püüame oma toetustega motiveerida lastes arendama loovust ja julgust, oskust teha midagi oma kätega ja tahet end proovile panna. Usume, et see on tulevikus oluline, et noorte ideed oleks uuenduslikud ja fantaasiarikkad- et nende läbi teostaks nad iseend kui ka mõjutaksid positiivseltühiskonda.

Korraldame 3-10 aastastele lastele suunatud Mr.Pritti kunstikonkurssi, mis on igal aastal erineval teemal ning mille eesmärk on innustada lapsi liimi ja erinevate materjalide abil looma oma “maailma”. Premeerime tublimaid ning anname välja hulgaliselt eriauhindu, et märkida ära võimalikult palju töid.
Juba 6 aastat antud toetus Leinalaagrile võimaldab orvuks jäänud lastele korraldada suvel erinevaid õpitubasid, olles üheaegselt nii meelelahutuslikud kui arendavad.
Igal aastal juhendavad meie tehnilised konsultandid kutsehariduskeskuse ehituseriala õpilasi ning ettevõte toetab koolitusi toodete ja materjalidega, mille abil saab teoreetilised teadmised rakendada praktikasse.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Koolituse läbiviimine
  • Noorte juhendamine
  • Pikaajaline programm
  • Toodete ja teenustega toetamine

Kontakt

Lisatud
31. märts 2016
Nimi
Herdis Olmaru
Telefon
+372 730 5806
E-post
herdis.olmaru@henkel.com
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Henkel Balti OÜ!

19. juuni 2012

Henkel Balti OÜ korraldab 3-10 aastastele lastele suunatud Mr.Pritti kunstikonkurssi, mis on igal aastal erineval teemal ning mille eesmärk on innustada lapsi liimi ja erinevate materjalide abil looma…