Harju Elekter AS


Harju maakond

Roll võrgustikus

Vabatahtlik mentorlus, Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus

Eesmärk

Keskkond meie ümber loob või piirab tegutsemisvõimalusi. Ligi poole sajandi vanuse ajalooga AS Harju Elekter on Keila ja selle lähipiirkonna üks suuremaid ettevõtteid, mistõttu tunnetab ettevõte kohustust võtta vastutus nii ühiskonna üldise arengu kui ka ühiskonnaliikmete heaolu suurendamise eest.

AS Harju Elekter teeb tihedat koostööd haridusasutustega insenerihariduse kaasajastamiseks, edasiarendamiseks ja populariseerimiseks. AS Harju Elekter on Tallinna Tehnikaülikooli kuldsponsor, andes alates 2001.aastast igal aastal TTÜ Arengufondi vahendusel välja 4 stipendiumit elektri või mehaanika eriala bakalaureuse ja magistriõppe tudengitele.

Koostöös TTÜ energeetikateaduskonnaga toimuvad bakalaureuse õppe raames tudengite õppeekskursioonid kontserni tehastesse. Sarnased ekskursioonid on toimunud ka koostöös Kutsehariduskeskusega ametiõppe raames, Keila koolide lõpuklasside õpilastele (9.ja 12.klass) erialavaliku tutvustamiseks, aga ka nt karjäärinõustajatele.

Piirkonna ühe suurima tööandjana tunneb AS Harju Elekter vastutust piirkonna arengu ja siinse kogukonna heaolu suurendamise eest. Ettevõtte fookus on suunatud laste ja noorte õpingute toetamisele ning vaba aja sisustamisele. Ettevõttel on pikaajaline koostöö Keila Kooliga ning Keila lasteaedade, huvi- ja spordiklubidega (Keila Korvpallikool, Keila Jalgpallikool, Kergejõustikuklubi Tipp, aga ka Keila Tervisekeskus).

Vabariigi tasandil on AS Harju Elekter on Eesti Suusaliidu pikaajaline toetaja. Siin on fookus suunatud just noorsportlaste ja järelkasvu toetamisele. Kahevõistlejate noortekoondis kannab nime Harju Elekter Team.

&

Toetustegevused

  • Õppekäik ettevõttesse
  • Pikaajaline programm
  • Rahaline toetamine

Kontakt

Lisatud
25. juuni 2012
Nimi
Moonika Vetevool
Telefon
+372 671 2761
E-post
Moonika.vetevool@he.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Harju Elekter AS!

26. juuni 2012

AS Harju Elekter teeb tihedat koostööd haridusasutustega insenerihari­duse kaasajastamiseks, edasiarendamiseks ja populariseerimiseks. AS Harju Elekter on Tallinna Tehnikaülikooli kuldsponsor, andes alates 2001.aastast igal aastal TTÜ Arengufondi vahendusel välja…

Tere tulemast, Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus SA!

28. mai 2012

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus tahab panustada noorte ettevõtlikkuse suurendamisse ja ettevõtlusõppe arendamisse. Nad soovivad noorteni viia teadmise, et ettevõtlikkus ei tähenda ettevõtte loomist. Selleks, et olla ettevõtlik…