GoAdventure OÜ


Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Auhinnad või eripreemiad, Algataja

Eesmärk

Meie eesmärgiks on eelkõige pöörata tähelepanu nendele lastele ja noortele, kes kasvavad asenduskodudes või vähekindlustatud peredes.

GoAdventure ja Lastekaitse Liidu vahel sõlmiti 2012 ja 2013. aastal koostööleping. Lepingu eesmärgiks on vähekindlustatud perede ja vanemliku hoolitsuseta andekate laste arengu toetamine ja innustamine oma ande edasiarendamiseks.

Kaks aastat järjest on GoAdventure välja pannud 12 auhinda (10 last ja 2 saatjat) Lastekaitse Liidu Remniku õppe- ja puhkekeskuse suvelaagri kolmes vahetuses viibivatele lastele. Auhinnaks on mõlemal aastal olnud 7-päevane puhkusereis Türki Side kuurorti 5 tärni hotelli Porto Azzurro Deltasse. Auhinnasaajad valiti välja sõltumatu žürii poolt laagrivahetuse jooksul toimuvate erinevate konkursside ja võistluste käigus. Sellel aastal toetas hotell lapsi ka tasuta delifnaariumi külastusega ning BTA kindlustuselt sai GoAdventure lastele ja nende saatjatele kindlustuse vaid 1 euroga. Ettevõte plaanib koostööd ka järgmisel aastal jätkata.

Paar korda aastas saame võimalusel pakkuda ka praktikakohti turismindust, projektijuhtimist või sekretäritööd õppivatele noortele.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Praktika- ja töökohtade pakkumine
  • Toodete ja teenustega toetamine

Kontakt

Lisatud
29. oktoober 2013
Nimi
Kadri Ruut
Telefon
+372 56 652 456
E-post
kadri@goadventure.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, GoAdventure!

31. oktoober 2013

GoAdventure ja Lastekaitse Liidu vahel on sõlmitud kahel viimasel aastal koostööleping. Lepingu eesmärgiks on vähekindlustatud perede ja vanemliku hoolitsuseta andekate laste arengu toetamine ja innustamine oma ande edasiarendamiseks.…