GMC Estonia MTÜ


Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Algataja

Eesmärk

MTÜ GMC Estonia panustab Eesti ettevõtluskeskkonna arengusse läbi tänaste ja tulevaste juhtide. Meie eesmärgiks on pakkuda Eestis õppivatele tudengitele võimalust täiendada kõrgkoolis saadavaid juhtimisalaseid teoreetilisi teadmisi praktiliste kogemustega ning panna oma oskused ärijuhtimises proovile nii omavahelises kui ka rahvusvahelises konkurentsis. Samas soovime kaasata ettevõtteid tudengite juhendamisse ning toetamisse ja viia seeläbi kokku tänased tööandjad ning andekad tulevikujuhid.

Global Managment Challenge on populaarseim strateegiline ärijuhtimisvõistlus maailmas. Igal aastal osaleb võistlusel enam kui 30 000 juhti, ettevõtjat, spetsialisti ja tudengit rohkem kui 35 riigist. 2013. aasta sügisel toimub Eestis esmakordselt Global Management Challenge ärijuhtimisvõistlus tudengitele, mis annab ettevõtetele suurepärase võimaluse leida oma firmasse andekaid noori töötajaid või Trainee´sid, siduda GMC ettevõttesiseste mentor- või talendiotsinguprogrammidega, toetada võistlust auhindadega jmt.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Koolituse läbiviimine
  • Noorte juhendamine
  • Pikaajaline programm
  • Praktika- ja töökohtade pakkumine
  • Rahaline toetamine
  • Toodete ja teenustega toetamine

Kontakt

Lisatud
12. september 2013
Nimi
Kristi Kaarenperk
Telefon
+372 56 655 550
E-post
kristi@simplimo.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, CWT Estonia AS!

12. aprill 2012

CWT Estonia (endine Kaleva Travel) lööb partneri ja toetajana kaasa erinevas vanuses lastele ja noortele suunatud haridus- ja sotsiaalprojektides. CWT Estonia  (Kaleva Travel) reisistipendium Alates 1997.a. toetab CWT…

Tere tulemast, DHL Estonia AS!

9. november 2012

DHL Estonia otsib suveks praktikante alates ekspedeerijatest kuni klienditeenindajateni, et nad saaksid reaalse ettekujutuse, mida antud ametikohad endast kujutavad ja milline näeb välja see igapäevane töölkäimise rutiin.

Tere tulemast, MTÜ GMC Estonia!

12. september 2013

MTÜ GMC Estonia korraldab 2013. aasta sügisel Eestis esmakordselt tudengitele Global Managment Challenge ärijuhtimisvõistlust, mis on populaarseim strateegiline ärijuhtimisvõistlus maailmas. Igal aastal osaleb võistlusel enam kui 30 000…