Eesti Energia AS

Tööstus, tootmine
Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Vabatahtlik mentorlus, Rahaline panus, Algataja

Eesmärk

Ühiskond ja Eesti Energia vajavad reaalteaduslikku maailmavaadet ja innovaatilist mõtlemist. Meie eesmärk on äratada noortes huvi energiavaldkonna vastu ja aidata kaasa energeetikateadmiste laiale levikule. Huvi äratamiseks ja süvendamiseks toetame valdkonnaga tihedalt seotud teaduskeskusi ning teeme koostööd koolide ja ülikoolidega. Oleme Energia avastuskeskuse üks asutajatest ning panustame sealse ekspositsiooni ja haridusprogrammide arendamisse.

Meie suur tähelepanu on suunatud Ida-Virumaale, kus elab valdav osa meie töötajatest ja areneb Eesti põlevkivienergeetika. Elukeskkonna arengusse panustamiseks oleme fookusesse võtnud noorte  perspektiivi ning ellu kutsunud Andekate Noorte Energiafondi. Energiafondi asutas Eesti Energia koostöös Ida-Virumaa Omavalitsuste Liiduga ja selle eesmärk on edendada piirkonna tublide noorte arengut ja algatusi.

Insenergia fondi kaudu toetame reaalteadusi ja inseneriõpet. Samuti teeme õppuritele igal aastal kooliekskursioone oma tootmisettevõtetesse, toetame tulevasi valdkonna tegijaid stipendiumiga ja pakume praktikavõimalusi ligi 150 noorele aastas.

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Õppekäik ettevõttesse
  • Pikaajaline programm
  • Rahaline toetamine

Kontakt

Lisatud
15. veebruar 2012
Nimi
Janika Jaago
Telefon
+372 46 52 222
E-post
Janika.Jaago@energia.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Eesti Energia AS!

17. veebruar 2012

Eesti Energia on algatanud pikaajalise noorte ettevõtlikkuse arenguprogrammi ENTRUM, mis aitab noortel omandada teadmisi ja oskusi ning kontakte, et kujuneda algatusvõimelisteks ja tegusateks inimesteks ning ühendab mitusada erinevat…