Danske Bank A/S Eesti filiaal

Finants (pangandus, finantskonsultatsioonid, raamatupidamine)
Harju maakond, Üle Eesti

Roll võrgustikus

Auhinnad või eripreemiad, Algataja

Eesmärk

Eelkooliealiste ja algklassilaste rahalise kirjaoskuse arendamine ning haridustöötajate tunnustamine.

Interaktiivne mängukeskkond Rahamaa on lõbus, meelelahutuslik, õpetlik ja arendav mängukeskkond, mis annab 5-9-aastastele lastele põhiteadmised ja arusaamise rahaasjadest. Lisaks leidub Rahamaal ka õpetajatele ja lastevanematele mõeldud rubriik nõuannetega, kuidas rahaasjadega seotud küsimusi lastele paremini selgitada. Tegemist on Danske Banki vastutustundliku ettevõtluse teemalise algatusega, mis on kõigile kättesaadav ja 100% reklaamivaba.

Valitseomaraha.ee on tasuta abimaterjal 4.-6. ja 7.-10. klasside matemaatikatundide elulähedasemaks ning interaktiivsemaks muutmisel.

Õpetajatele on loodud ka eraldi veebileht www.finantskirjaoskus.ee. Sealt leiab interaktiivseid õppevahendeid, mis abistavad finantskirjaoskuse õpetamisel koolitundides: vastavaid juhendeid ja e-koolitusi, mõistete seletusi, viiteid teistele teemakohastele õppekeskkondadele jms.

Vabariigi presidendi hariduspreemia on mõeldud kõigil õpitasanditel haridusalaga seotud inimestele, kes on saavutanud Eesti hariduselus väljapaistvaid tulemusi õpetajana, õppejõuna, haridusasutuse juhi või töötajana, õpikute koostaja või haridusametnikuna. Igal aastal antakse välja kolm preemiat väärtuses 4800, 3500 ja 2900 eurot. Hariduspreemia peatoetajaks ja auhindade rahastajaks on Danske Bank. Preemiakonkursile kandideerimine kuulutatakse välja augustikuus ja preemiad antakse üle oktoobris/novembris.

 

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Õppematerjali koostamine
  • Pikaajaline programm

Kontakt

Lisatud
27. veebruar 2012
Nimi
Kristiine Rebane
Telefon
+372 675 2103
E-post
kristiine.rebane@danskebank.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, Sampo Pank (Danske Bank A/S Eesti filiaal)!

28. veebruar 2012

Interaktiivne mängukeskkond Rahamaa on lõbus, meelelahutuslik, õpetlik ja arendav mängukeskkond, mis annab 5-9-aastastele lastele põhiteadmised ja arusaamise rahaasjadest. Lisaks leidub Rahamaal ka õpetajatele ja lastevanematele mõeldud rubriik nõuannetega,…

Tere tulemast, Bank DNB A/S Eesti filiaal!

18. aprill 2012

DNB sponsorlusprojektid on valdavalt pikaajalised ning korraga keskenduvad vaid paarile sponsorlussuunale, kuna on võtnud eesmärgiks teha seda põhjalikult ja võimalikult hästi. DNB on algusaastatest peale toetanud lapsi, kultuuri,…