CWT Estonia AS


Harju maakond, Tartu maakond

Roll võrgustikus

Vabatahtlik mentorlus, Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus

Eesmärk

Lööme partneri ja toetajana kaasa erinevas vanuses lastele ja noortele suunatud haridus- ja sotsiaalprojektides. Usume, et haritud ja edasipüüdlikud inimesed on Eesti suurim rikkus. Peame väga oluliseks Tartu Laste Tugikeskuse poolt tehtavat tööd laste väärkohtlemise vastase tegevuse korraldamisel ja oleme aidanud finantseerida tugikeskuse erinevaid projekte. Peame oluliseks, et need, kellel läheb hästi, aitavad meie ühiskonna nõrgemaid liikmeid, kes abi vajavad ja vanusest tingituna end ise aidata ei suuda.

CWT Estonia (Kaleva Traveli) reisistipendium
Alates 1997.a. toetab CWT Estonia igal aastal Tartu Ülikooli doktorantide ja magistrantide õppereise Tartu Ülikooli Sihtasutuse juurde loodud CWT Estonia reisistipendiumi fondi kaudu. Stipendiumid määrab TÜ valitsuse poolt kinnitatud stipendiumikomisjon üks kuni kaks korda aastas.
Lisainfot vaata siit >>
Tartu Ülikooli Rebasenädal
Rebasenädala eesmärgiks on aidata Tartu Ülikooli esimese aasta tudengitel sisse elada ülikooliellu, aidata kaasa tutvuste loomisel teiste esmakursuslaste ja ka vanemate kursuste tudengitega, toetada neid esilekerkivate probleemide lahendamisel, õpetada orienteeruma Tartu linnas.
Tartu Laste Tugikeskus
Tartu Laste Tugikeskus on olnud laste väärkohtlemise vastase tegutsemise algatajaks Eestis ning on nüüdseks juba kaksteist aastat sellealase tegevuse aktiivne läbiviija ja arendaja. Kümme aastat on psühholoogilist ja sotsiaalset nõustamist ja teraapiat pakutud tasuta kõigile abivajajatele. Keskus aitab riskilapsi ja nende pereliikmeid, tegeleb ennetustöö, avalikkuse teavitamise ning professionaalide koolitamisega. CWT Estonia toetab alates 2007 aastast Tartu Laste Tugikeskuse projekti "Vanem Vend Vanem Õde".

Toetustegevused

  • Konkurss ja tunnustamine
  • Noorte juhendamine
  • Pikaajaline programm
  • Praktika- ja töökohtade pakkumine
  • Rahaline toetamine

Kontakt

Lisatud
12. aprill 2012
Nimi
Hiie Aru
Telefon
+372 640 7770
E-post
info@kalevatravel.ee
Veebilink
Võta ühendust

Seotud uudised

Tere tulemast, CWT Estonia AS!

12. aprill 2012

CWT Estonia (endine Kaleva Travel) lööb partneri ja toetajana kaasa erinevas vanuses lastele ja noortele suunatud haridus- ja sotsiaalprojektides. CWT Estonia  (Kaleva Travel) reisistipendium Alates 1997.a. toetab CWT…

Tere tulemast, DHL Estonia AS!

9. november 2012

DHL Estonia otsib suveks praktikante alates ekspedeerijatest kuni klienditeenindajateni, et nad saaksid reaalse ettekujutuse, mida antud ametikohad endast kujutavad ja milline näeb välja see igapäevane töölkäimise rutiin.

Tere tulemast, MTÜ GMC Estonia!

12. september 2013

MTÜ GMC Estonia korraldab 2013. aasta sügisel Eestis esmakordselt tudengitele Global Managment Challenge ärijuhtimisvõistlust, mis on populaarseim strateegiline ärijuhtimisvõistlus maailmas. Igal aastal osaleb võistlusel enam kui 30 000…