Veel jõuab registreeruda algatusele “Tööle kaasa!”

„Tööle kaasa!“ tuleb taas!  Ajavahemikus 18.−22. veebruar 2019 avavad tööandjad uksed oma töötajate lastele, et neil oleks võimalus vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda.

Tööandjale loob algatus võimaluse tutvustada lastele ja noortele oma valdkonda, panustada järelkasvu ning olla avalikkuses märgatud kui sotsiaalselt vastutustundlik ja peresõbralik ettevõte.

Õpilane saab osaledes teadlikumaks töömaailmas toimuvast, näeb ja saab teada, mis on tema vanema igapäevatöö, milline on tema tööpäev ja -keskkond, töö sisu ja selle väärtus. „Tööle kaasa!“ on suunatud 1.−9. klasside õpilastele, lapsevanematele ja nende tööandjatele. Algatusega on võimalik liituda kahel moel:

  1.  Ettevõtte initsiatiivil, kus ettevõte korraldab praktilise õppepäeva oma töötajate lastele. Sel juhul peaks registreeruma ettevõte.
  2. Kooli initsiatiivil, kus algatuses osaletakse kogu klassiga. Sel juhul pöördutakse tööandja poole läbi kooli ja lapsevanema ning registreerub kool.

Eelmisel aastal avas oma uksed 500 tööandjat!
Algatus toimus üle-eestiliselt esmakordselt 2018. aasta veebruaris. Osales ligi 500 tööandjat, ligi 200 kooli ning üle 1600 õpilase. Saime paljudelt tööandjatelt ja koolidelt tagasisidet, et algatus oli igati tore ja kasulik ning võiks saada traditsiooniks. See julgustas meid algatust sellel aastal veelgi suuremalt tegema!

Algatuse elluviimisel on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja partnerid Innove ning Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Töötukassa. Algatuse elluviimist toetab ka Hasartmängumaksu Nõukogu.

Kui oled huvitatud algatusega liitumisest, siis kiiremad tegutsejad jõuavad veel registreerida: www.ettevotlikkus.ee/toolekaasa

Seotud uudised

Milleks võtta laps „Tööle kaasa!“?

1. detsember 2017

  12.−16. veebruaril 2018 avavad Eesti ettevõtted uksed oma töötajate lastele, et neil oleks võimalus vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda. Osalema on oodatud 7.−9. klassi õpilased ja…