Lai valik koolitusi ettevõtlusõpetajatele

Hea ettevõtlusõpetaja, kes Sa otsid uusi ideid ja meetodeid õppe läbiviimiseks elulisel ja praktilisel moel. Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu sügissemestril jagub koolitusi nii alustavatele kui edasijõudnud ettevõtlusõpetajatele.

Koolitusi leidub erinevatel teemadel nii enda baasoskuste arendamiseks kui ettevõtlusõppe rakendamiseks ja praktilisemaks muutmiseks koolis tervikuna, samuti õppurite ettevõtlikkuspädevuse arendamiseks. Õpetaja saab oma teadmisi täiendada ettevõtluse alal, praktiseerida õppurite ettevõtlikkust arendavaid meetodeid ja erinevaid loovustehnikaid ning antakse suuniseid ettevõtlusõppe rakendamiseks koolis. Ettevõtjatele pakutakse mentorluse koolitusi.

Koolitused disainitakse võimalikult praktilised – kohapeal ise läbi tehes on lihtne saadud uusi teadmisi ja oskusi kohe tundides rakendama hakata.  Koolitustel käijad on tagasisides hinnanud kõrgelt just koolitustel kasutatud praktilisi ülesandeid ja töid, arutelusid, pädevaid koolitajaid, rühmatöid ning elulisi näiteid.

Koolitustele kaasatakse ka praktikuid ehk ettevõtjaid, kellest võib saada ka tulevane koostööpartner. Vaata koolituskalendrit www.ettevõtlusõpe.ee/koolitused ja registreeru kiiresti! Võta kolleeg ka kaasa!

Seotud uudised

Uued koolitused ettevõtlusõpetajatele ja ettevõtjatest mentoritele

13. August 2018

Ettevõtlusõppe programm alustab koolitustega ettevõtlusõpetajatele ja tulevastele ettevõtjatest mentoritele juba augustis! 23. augustil toimub koolitus „Mentorlus, mentorsuhe ja koostöö arendamine ettevõtlusmeeskondadega“ Kuressaares. Koolitus annab alustavale mentorile – nii…

Koolitusi noorte arendamisse panustavatele ettevõtjatele

31. March 2017

Ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu pakub erinevaid koolitusi noorte arendamisse panustavatele ettevõtjatele Enne suvepuhkust on veel võimalus võtta viimast ettevõtlusõppe programmi koolitustest nendel ettevõtjatel, kes panustavad noorte arendamisse…