Loomehäkk toimub taas!

Baltimaade suurim loomemajanduse arendusmaraton Loomehäkk toimub kuuendat korda 14.-16. septembril ja kolib sel korral Mektorysse. Läheme tagasi juurte juurde ning toimuva Loomehäki teemaks on Creative Tech – loovtehnoloogia, tehnoloogiline loovus, patsid, pitsad ja baretid koos.

Osalema on oodatud häkkertiimid loomingulistest tüüpidest, progejatest, disaineritest ja ettevõtjatest, kes  häkiksid 48 tunni jooksul välja tõeliselt uuendusliku lahenduse, mis kasutab loovust tehnoloogias ja tehnoloogiat loomemajanduses. Meeskondade käsutusse antakse parimad Eesti mentorid, ägedaimad auhinnad, inspireerivaim seltskond, kiireim WiFi, kehakinnitus kogu häketoni ajal ja Mektory hoone, et saaks segamatult oma unistuse ellu viia. 

Esimest korda häkitakse ühe Loomehäki alateemana lõimumist ühiskonnas. Nagu paljudes teistes eluvaldkondades on ka lõimumises jätkuvalt palju väljakutseid ja vanu probleeme. Selleks et leida uusi nutikaid tööriistu ja meetodeid, kuidas muuta ühiskonda avatumaks ja sallivamaks tahetakse kaasata Loomehäki abil sellesse valdkonda rohkem loome- ja IT inimesi. Parimat tiimi ootab Creative Unioni poolt väljapandud 1500.- eurone auhind. Parima lõimumisrakenduse loonud meeskonda ootab Integratsiooni Sihtasutuse poolt 3000 eurone auhind! Auhindu on veelgi.

 

Loomehäkk vol 6: Creative Tech ootab Sind, kui tahad välja arendada
– Tarkvaralise prototüübi
– Reaalse füüsilise eseme või vidina
Loomehäki lõppedes hindab kogenud zhürii tiime selle järgi:
– Loomingulisus ja seotus loomemajandusega
– Idee ja teostuse kvaliteet
– Tehnilise teostuse küpsus
– Võimalik mõju ja äripotentsiaal

Loe lisaks SIIT.

NB! Osalustasu 25 €. Tudengitele on osalemine tasuta, kasuta koodi:student. Registreeru: https://fienta.com/loomehakk-vol-6-creativetech. Üritusele võta kaasa üliõpilaspilet.

Küsimused ja lisateave: Silja Lassur, silja@tlu.ee

 

Loomehäkk on Haridus- ja Teadusministeeriumi eestvedamisel osa ettevõtlusprogrammist Edu ja Tegu ning see toimub Euroopa Liidu Sotsiaalarengu Fondi toel.

Seotud uudised

Loomehäkk kutsub noori loomevaldkonna ideid genereerima

5. jaanuar 2017

Loomehäkk tuleb taas ja seekord lahutab meelt! Baltimaade suurim üliõpilaste ja õppurite loomemajanduse hackathon toimub 27-29. jaanuaril 2017 juba kolmandat korda, et sütitada ettevõtlikkust ja innovatsiooni loomealadel. Loomehäkk vol…

Kolmanda Loomehäki võitis Thank You

1. veebruar 2017

Meelalahutuse ja digitaalse innovatsiooni ühendanud kolmanda Loomehäki võitjaks tuli meeskond Thank You NO99 teatri juhi Paul Aguraiujaga eesotsas. Võitjad arendasid 48 tunni vältel lahenduse esinejate tänamiseks mikromaksetega mobiiliäpi…