Käimas on parimate praktikantide konkurss “Praktik Cum Laude”

Praktik Cum Laude konkursi eesmärk on tähtsustada noortele praktika olulisust õppeprotsessis ja tööalase karjääri planeerimisel, tunnustada tublisid praktikante ja õpipoisse ning tõsta esile ettevõtteid, kes on neisse panustanud. Kampaaniat saadab teavitus meedias ja Facebookis. Projekt kulmineerub oktoobris, mil valime nominentide seast välja parima praktikandi kolmes kategoorias:

  1. parim praktikant kutsehariduse koolipõhises õppes,
  2. parim praktikant töökohapõhises õppes (õpipoiss),
  3. parim praktikant kõrghariduses.

 

Konkursile saavad kandidaate esitada kõik ettevõtted ja organisatsioonid, kes soovivad tõsta esile oma silmapaistvat praktikanti, kes on nende juures praktika läbinud ajavahemikus 1.septembrist 2016 – 31. augustini 2017.

Iga ettevõte saab konkursile esitada kuni kolm kandidaati: ühe kandidaadi kutseõppe, ühe kandidaadi õpipoisiõppe ja ühe kandidaadi kõrghariduse kategoorias. Kandidaadi esitamiseks tuleb täita ankeet – eriti oluline on põhjalik kirjeldus, mille poolest praktikant silma paistis.

Parimaid praktikante tunnustatakse kolmes kategoorias – parim praktikant kutsehariduses, parim praktikant õpipoisiõppes ja parim praktikant kõrghariduses. Konkursi võitjad selguvad internetihääletuse ja hindamiskomisjoni otsuse tulemusena.

Parima praktikandi tunnustuse saanud õppurid saavad auhinnaks Estonian Businessi Schoolilt karjäärinõustamise ja võimaluse läbida omal valikul 6 EAP ulatuses aineid või kursuseid, mis toetavad nende õpinguid ja edasist tööelu. Võitjad kuulutatakse välja oktoobrikuus.

Projekti toetab Euroopa Sotsiaalfond.

 

Siit saate lugeda konkursist täpsemalt ja leiate ankeedi: https://www.employers.ee/praktik-cum-laude

Seotud uudised

Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!”

27. aprill 2016

Edukuse ja toimetuleku suurim eelis peitub ettevõtlikkuses! Projekti „Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõikidel haridustasemetel“ (EETA) raames tunnustavad haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ ja Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik koole ja lasteaedasid…

Aasta Ettevõtlusõpetaja 2012!

9. aprill 2012

Junior Achievement Eesti paneb oma 20ndal tegevusaastal aluse uuele traditsioonile: soovime esile tõsta ja tunnustada silmapaistvaid ettevõtlusõpetajaid. Aasta Ettevõtlusõpetaja 2012 on õpetaja, kes õpetab jooksval õppeaastal ettevõtlust kas…

Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!”

20. aprill 2015

Konkursiga tunnustavad haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ ja Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik koole ja lasteaedasid nende ettevõtlikkuse eest, mis tihtipeale jääb kõrvaltvaatajale märkamatuks. Edulugude konkurss toob esile ja tutvustab laiemale auditooriumile ettevõtlikku hoiakut…