Registreeru Tagasi Kooli karjäärikuule!

Veebruaris toimub Tagasi Kooli karjäärikuu, mille raames viivad külalisõpetajad üle Eesti õpilasteni 1000 karjäärilugu. Märtsi lõpuni tutvustavad 300 organisatsiooni töötajad 1.-12. klassi õpilastele oma tegevusvaldkonda ja ametit.

Oma töö ja karjäärivalikute tutvustamine 45-minuti jooksul on lihtne: Tagasi Kooli lepib Teie võimalustest lähtuvalt külalistunni aja kokku ning pakub materjale kolleegide kaasamiseks ja tunni ettevalmistamiseks.

Kas Teie valdkond on juba esindatud?

Lisainfo ja registreerumine: http://registreeru.tagasikooli.ee. Karjääriteemaliste külalistundide toimumisse panustavad Innove Rajaleidja, Eesti Töötukassa ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda.

 

Seotud uudised

Toetage “Tagasi kooli” algatust oma häälega

11. November 2014

TV3 on algatanud koostöös rahvusvahelise organisatsiooniga Reach For Change programmi "Laste rõõm", millega toetatakse Eesti laste ja noorte elu edendavaid ideid ning sotsiaalseid ettevõtjaid. Unistused ellu! võrgustiku partner…

Sellel nädalal toimub „Tagasi kooli” fookusnädal

17. February 2014

Kätte on jõudnud parim aeg registreerida end külalisõpetajaks kodanikualgatuse „Tagasi kooli” infosüsteemis, sest sellel nädalal, 17.-21. veebruaril toimub „Tagasi kooli“ üle-eestiline fookusnädal. Sellel nädalal oodatakse külalisõpetajaid koolidesse üle…