SEB pank kutsub osalema Ajujahil

Oktoobri alguses stardib Eesti suurima äriideede konkursi Ajujahi kümnes ehk juubelihooaeg. See on märkimisväärne sündmus ka SEB panga jaoks, kuna oleme Ajujahi konkursi juures olnud selle sünnist peale. Jagame sarnaseid väärtuseid, kuna hindame innovatsiooni, ettevõtlikkust ja julgust ennast proovile panna.

Ajujahi idee on jäänud samaks – leida üle Eestimaa nutikaid äriideid ning pakkuda meeskondadele oma idee elluviimisel tuge. Ajujahi ajaloo jooksul on sündinud hulk ideid, millest tänaseks on välja kasvanud edukad ettevõtted, kes vallutavad mitte ainult eestlaste südameid, vaid on jõudnud ka piiri taha. Neist tuntumad on jalgrattaparklate arendaja Bikeep, maailmas laineid löönud targad taimekasvatajad Click&Grow, lühiajalisi tööotsi vahendav GoworkaBit ja personaliseeritavaid, triigitavaid ja kleebitavaid silte ja kleepse loov Minu kleeps. Samuti on meil inspireeriv koostöö eelmise hooaja võitja Sparyprinteriga.

Toetame Ajujahti rahaliselt ning pühendame aega ja teadmisi äriideede hindamisele ning meeskondade nõustamisele. Ajujahi teležüriis jätkab juba varasematest hooaegadest teleekraanilt tuttav SEB Innovatsioonijuht Mart Maasik.

Kutsume ka teid oma äriideed Ajujahi konkursile esitama ja ettevõtlusega algust tegema. Ideede kogumine on juba alanud ja kestab Ajujahi kodulehe www.ajujaht.ee kaudu kuni 23. oktoobrini. Ideid hindavad elektrooniliselt ettevõtjad, investorid ja valdkondlikud eksperdid. Hindamise tulemusena tekib pingerida, millest kuni 100 parimat saavad esitleda oma ideed žürii ees.

Uue aasta alguses valib žürii neist välja kuni 30 väljapaistvamat ideed, mis jõuavad edasi Ajujahi arenguprogrammi. Programm sisaldab endas erinevaid koolitusi ärimudelite, tootearenduse ja müügi ning turunduse teemadel. Igat meeskonda toetab kogenud mentor.

Kevadel jätkavad võistlemisega 7 säravaima ideega meeskonda. Siis jätkub ka intensiivne programm läbi erinevate ülesannete lahendamise, mida alustav ettevõtja peab oma äri käima lükkamiseks ellu viima.

Mai teises pooles selguvad Ajujahi telesaates kolm superfinalisti, kelle vahel jaotatakse 60 000 euro suurune auhinnafond. Mai lõpus toimub ETV otse-eetris superfinaal, kus valitakse juubelihooaja Ajujaht 2017 võitja.

Jälgige Ajujahi konkurssi SEB infokeskkonnas, Ajujahi kodulehel ja facebookis.

 

Seotud uudised

Ajujahil hoog sees!

18. september 2013

Hoogsalt on käimas ideede esitamine ettevõtluskonkursile Ajujaht, mille võitja saab 2013/2014 hooajal auhinnaks 50 000 eurot. Ajujahti korraldab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest, konkursi partner on SEB. Ajujahile saab…

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht alustab taas

21. september 2015

Ajujahi keskkond on ideede esitamiseks avatud. Konkursi võitja selgub Ajujahi finaalsaates ETV otseeetris 2016. aasta mais. Ajujahi auhinnafind on 60 000 eurot, millest vähemalt pool saab endale võitja!…