Noored Kooli alustab taas! Sooviavaldusi oodatakse 22.novembrini!

Noored Kooli programm on jõudnud juba 10. lennu värbamiseni. Oodatakse võimekaid inimesi, kes otsivad oma ellu uut väljakutset ja seda just nimelt hariduses. Programmi kaudu töötavad osalejad kaks aastat koolis õpetajana ja läbivad samaaegselt ka intensiivse koolitusprogrammi, mis valmistab neid ette pedagoogiliselt ja ka juhtimisalaselt. Pärast kahte aastat on osalejatel võimalik valida, kas ja kuidas soovivad oma edasise elu haridusvaldkonnaga siduda.

Noored Kooli suur soov on viia väga hea haridus iga lapseni Eestis ja selle visiooni realiseeriumiseks on meil vaja häid inimesi, kes soovivad midagi päriselt ära teha.

Kui oled omandanud või omandamas kõrgharidust (mitte pedagoolises valdkonnas) hiljemalt 2016.aasta kevadeks, siis ootame sooviavaldusi kuni 22.novembrini 2015. See on hea võimalus oma  teadmised ja oskused proovile panna!

Lisainfo kandideerimise kohta on üleval Noored Kooli kodulehel

Tutvu ka üritustega, mis tulemas on!

Noored Kooli programmi kogemust hinnatakse Eestis kõrgelt. Meie partneriteks on Eesti suurettevõtted, kes usuvad, et programmis osaleja kogemus on võrdväärne juhtimiskogemusega ning programmi järgselt osatakse seda kogemust ka töömaastikul kõrgelt hinnata. Mitmed juhid on kirjeldanud programmi vajalikkust ja kogemust siin!  

Täiendav info:

Maris Viires
Värbamis- ja turundusjuht
maris@nooredkooli.ee
www.nooredkooli.ee

Seotud uudised

Kandideeri haridusprogrammi Noored Kooli

10. veebruar 2015

SA Noored Kooli on alustanud kevadist kandideerimisvooru 9. lendu ja kutsub taas kandideerima kõiki inimesi, kes on valmis vastu võtma tõenäoliselt elu suurima väljakutse – õpetada 2 aastat…

Noored Kooli ootab kandideerima!

1. veebruar 2016

SA Noored Kooli kutsub inimesi üles kandideerima 10. lendu.  Progamm on asutatud Heateo SA ja Swedbanki poolt 2006. aastal eesmärgiga tuua võimekaid inimesi haridusse mitte pedagoogiliselt erialalt, kes…