Kandideeri haridusprogrammi Noored Kooli

SA Noored Kooli on alustanud kevadist kandideerimisvooru 9. lendu ja kutsub taas kandideerima kõiki inimesi, kes on valmis vastu võtma tõenäoliselt elu suurima väljakutse – õpetada 2 aastat koolis õpetajana, samaaegselt läbides tugeva õpetamis- ja juhtimiskoolituse. See on võimalus anda oma elule, karjäärile uus hüppelaud.

Uuri lisa kandideerimisvõimaluste kohta www.nooredkooli.ee ja kindlasti osale erinevatel infoüritustel veebruaris ja märtsis. Kandideerimiseks on aega kõigest 8. märtsini! Sel aastal valime programmi 25 kõige võimekamat inimest, kes asuvad sügisest tööle koolides üle Eesti, kus abi enim vaja. 

Kandideerimise eel toimuvad mitmed infoüritused Tallinnas ja Tartus. Uuri lisa ja registreeru siin »

Noored Kooli programmi kogemust hindavad paljud Eesti ettevõtjad, sest kui saad hakkama 100 õpilase inspireerimise ja toetamisega koolis, on see kogemus võrreldav juhi ametiga mistahes organisatsioonis. 

Küsi lisa:
Maris Viires
tel 5556 5210
e-post maris@nooredkooli.ee

Seotud uudised

Noored Kooli ootab kandideerima!

1. February 2016

SA Noored Kooli kutsub inimesi üles kandideerima 10. lendu.  Progamm on asutatud Heateo SA ja Swedbanki poolt 2006. aastal eesmärgiga tuua võimekaid inimesi haridusse mitte pedagoogiliselt erialalt, kes…