Äriidee arendamise töötuba – IDEEPESA

Esmakordselt toimub 7. – 8. juunil Mäetagusel äriideede töötuba, kus saab arendada ja katsetada uute ideede ning toodetega. Üritust korraldab Mäetaguse vald koos sotsiaalse algatusega Ahack. Töötoa raames saab tutvuda ka kohaliku käsitöömajaga. Oodatud on ettevõtjad, kes soovivad luua uut või arendada olemasolevat toodet paremaks.

Töötoas käsitletakse järgmisi teemasid:

        Kliendi märkamine (inglise keeles Customer Discovery). Töötame läbi info, mis sul on toodet ostvate klientide kohta. Analüüsime ning testime nende õigsust ja loogilisust.

         Kliendi valideerimine (inglise keeles Customer Validation). Mängime läbi kogu toote müügiprotsessi, vaatame üle kitsaskohad ja loome võimaliku mudeli mida saab korduvalt ja kasumlikult rakendada.

Töötuba annab tööriistad, mida iga ettevõtja peaks igapäevaselt rakendama kui soovib olla edukas. Sama protsessi saab läbi teha nii toimivate toodete müügi parandamiseks kui ka täiesti uute ideede algatamiseks. 

Ole valmis koolituse vältel esitlema oma toodet ja valmistu, et oskad vastata äri elujõulisuse kohta ning oled valmis edasi andma  kliendi märkamise ja valideerimise õppetunnid. 

TÖÖTOA RAAMES OLED OODATUD KA KÄSITÖÖMAJAGA TUTVUMA – SEE ON AVATUD LOOMINGULISEKS KATSETAMISEKS

Mitmekülgsete vahenditega käsitöömaja võimaldab sul turvalises keskkonnas katsetada uusi masinaid loomaks uusi tooteid või lisandeid juba olemasolevatele toodetele.

Käsitöömajas on:

    •    puidutöömasinad
    •    metalliseadmed
    •    laserlõikur
    •    sepikojaseadmed
    •    õmblemisseadmed
    •    köögitehnika
    •    keraamika ja klaasi põletusahi

* Palun võta ise kaasa materjalid mille peal soovid katsetada.

Küsimuste puhul võta palun ühendust Mari Suvistega (mari@ahack.com, +372 520 4498)

Rohkem infot vaata www.maetaguse.ee
Üritust aitab korraldada www.ahack.com

– – – – –

Aeg: 7. – 8. juuni 2014  
Koht: Mäetaguse Mõis aadressil Pargi Mäetaguse alevik, Mäetaguse vald, Ida-Virumaa.

Registreerimise link: http://goo.gl/fGtFBd

Facebooki üritus: http://goo.gl/XQ4cID

Seotud uudised

Tunnustati äriideede arendamise programmi STARTER mentoreid

29. detsember 2016

Haridus- ja teadusministeeriumi algatatud ja koostöös kõrgkoolide, tööandjate ning teiste ettevõtlikkust arendavate partneritega korraldatav ettevõtlusõppe programm Edu&Tegu võttis aasta kokku Tartus toimunud mammutärifestivalil sTARTUp Day, kus lisaks äri-…

Löö kaasa projektis A Hack 2014 Ida-Virumaa

5. veebruar 2014

Soovime arendada Ida-Virumaa noorte ettevõtlikku mõtlemist ja juhtimisoskusi olukordade lahendamiseks. Seeläbi avarada kohapealseid võimalusi noortele ning vähendada väljarännet Ida-Virumaalt. Uuringud on näidanud, et 76% noortest plaanib Ida-Virumaalt pärast kooli lõppu lahkuda,…

MTÜ Mondo otsib südamega ettevõtjaid!

7. oktoober 2015

Põhjamaades populaarne vabatahtlik tööpäev noortele on nüüd ka Eestis! See päev annab noortele võimaluse töötada 1 päev Sinu ettevõttes. Tasu ei võta õpilased endale, vaid paluvad selle annetada…