23. aprillil selgub Eesti parim õpilasfirma 2014!

Tutvu Eesti paremikuga siin ning investeeri oma lemmiku ideesse.
LIKE! Rahvahääletusel parimaks tunnistatud õpilasfirma sõidab külla Rootsi turundusagentuurile.

Ahhaa keskuses astuvad 23. aprillil võistlustulle 16 õpilasfirmat, kes on finaali pääsenud oma tegevusaruande ning aktiivse tegutsemise põhjal. Noorte ideed ulatuvad juhutööde vahendusportaalist, suhtluskoolitustest algkoolilastele kuni müstiliste ekskursioonideni Tallinna vanalinnas, raamatust valmistatud riiuli ja peidukarbini. Kõrvaklapi juhtmete kinnitamiseks mõeldud klips on suurimat käivet teinud toode, mida müüdud  üle tuhande tüki.

Võistlusel esitlevad õpilasfirmad oma firmat ja tegevust 4-minutilise presentatsiooniga, müüvad oma toodet või teenust ülespandud müügistendi juures ning vestlevad žüriiga. Parim selgub nelja etapi kokkuvõttes, arvestatakse ka varem esitatud aruannet.

Õpilasfirmasid hindab 11-liikmeline žürii, kuhu kuuluvad nii ettevõtjad kui ettevõtete juhid ja spetsialistid, teiste hulgas meditsiiniettevõtja Indrek Kask, Swedbanki korporatiivpanganduse juht Tauno Vanaselja, Viking Line’i tegevjuht Inno Borodenko, Tarmeko Metalli juhataja Olev Allik jt. Žüriid juhib JA Eesti nõukogu esimees ja Tallinna Lennujaama juhatuse esimees Rein Loik, kes on rahvusvahelise žürii eesotsas ka suvel Tallinnas toimuval Euroopa õpilasfirmade võistlusel.

Eesti õpilasfirmade võistlus on avatud huvilistele! Kell 9.30 – 11.15 toimuvad Ahhaa keskuse seminariruumis õpilasfirmade esitlused, kohe pärast seda on žüriile ja huvilistele avatud stendid kell 11.15 – 13.00. Eesti parim õpilasfirma, kes esindab Eestit 35 konkurendi seas 22.-25. juulil Tallinnas toimuval Euroopa õpilasfirmade võistlusel, kuulutatakse välja kell 16 algaval auhinnatseremoonial.

Eesti õpilasfirmade võistlust toetavad Swedbank, Tartu Ärinõuandla, Viking Line, Ernst&Young, Baltika. Õpilasfirmade programmi suurtoetaja on Swedbank.

Lisainfo
Kaarel Kallas
kommunikatsioonijuht

Seotud uudised

7. mail selgub juba 20. korda Eesti parim õpilasfirma

24. April 2015

Keskkooliõpilastele mõeldud õpilasfirma programmi tänavune parim selgub 7. mail Tallinnas Mektory keskuses. Sel aastal tegutses Eestis 230 õpilasfirmat, mis on kõigi aegade rekord ja tähendab, et praktilise ettevõtluskogemuse…