Inspireeriv koolitus noortega tegelevatele spetsialistidele “Ettevõtliku hoiaku kujundamine koolinoortes”

Mis loom see ettevõtlikkus tegelikult on ning kui ettevõtlik oled Sina ise?
Kuidas Sina saad olla noortele abiks oma ettevõtliku hoiaku kujundamisel selle realiseerimiseks vajalike oskuste ja kontaktvõrgustiku arendamisel?
Mida ühist on ettevõtlikkusel ja õnnelik olemisel?
Kuidas on seotud ettevõtlikkus ja ettevõtlus tegelikkuses? Miks ettevõtlik inimene ei pruugi olla ettevõtja ning ettevõtja ei pruugi olla ettevõtlik inimene?
Kuidas näeb praktikas välja Eesti ettevõtluse arendamise süsteem ja milline on selles noortega tegeleva spetsialisti koht?
Kuidas ettevõtlusinkubaatorid kujundavad tulevasi tipptegijaid?

2 päeva jooksul 14. ja 22. märtsil 2014. aastal Mektory’s toimuva kursuse raames võtavad Eesti ühe edukaima ja rahvusvaheliselt tunnustatud noorte ettevõtlikkuse arenguprogrammi ENTRUM eestvedajad Darja Saar ja Harald Lepisk Sind kaasa inspireerivale ja stereotüüpe purustavale rännakule ettevõtlikkuse maailma, mis aitab Sul leida vastused nendele küsimustele.

Registreerimine kuni 10.03.2014
Koolituse hind: 58.- eurot osaleja (hind sisaldab käibemaksu)
Koolituse läbinu saab Tallinna Ülikooli tunnistuse

Täpsem info ja registreerimine: www.entrum.ee/koolitus/

Seotud uudised

“Ettevõtliku kooli” edulugude konkursile saadeti üle 90 eduloo

2. juuni 2014

Märtsi alguses kuulutas haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” üle-eestiline võrgustik välja edulugude konkurssi “Õppimine on põnev!”. Hindamisele saabus üle 90 eduloo nii lasteaedadest kui koolidest. Kõige rohkem saabus edulugusid Lääne-…

„Ettevõtliku kooli“ teine tunnustamine

25. november 2013

Oktoobrikuu 17. kuupäev polnud eriline vaid seetõttu, et kohe-kohe oli algamas sügisvaheaeg. Sellel päeval toimus ka juba järjekorras viies Haridusfestival ning selle muutis eriliseks selle uus toimumiskoht –…