Tagasi kooli, Swedbank, Eesti Energia, Tallinna Tehnikaülikool ja Tallinna Vesi kutsuvad Tarkuse retkedele!

Tagasi kooli koostöös partneritega Swedbankist, Eesti Energiast, Tallinna Tehnikaülikoolist ja Tallinna Veest kutsub õpetajaid ja õpilasi mitte lihtsalt retkedele, vaid Tarkuse retkedele! Spetsiaalselt selle projekti jaoks on Tagasi kooli kogunud kokku viis põnevat ekskursioonide ja külalistundide kombinatsiooni, mis võimaldavad omandada uusi teadmisi iga partneri juures otse keset igapäevaelu ja -tegevuse keerist.

Retkedele kandideerimise tähtaeg on 1. november. Osalemissoovi märguanne eeldab ka teatud ettevalmistust. Tagasi kooli soovitab tutvuda osalemiseks täidetava vormiga võimalikult varakult: just nende põhjal valitakse välja klassid, kelle jaoks retk teoks saab.

Oma klassi retkeliste kandidaadiks esitamiseks tuleb õpetajal logida sisse “Tagasi kooli” infosüsteemi. Täpsema info ja osalemissoovi täitmise vormi leiab projektide lehel.

 

Retkede tutvutused ja lisainfo registreerimiseks.

Küsimused on oodatud aadressil info@tagasikooli.ee või telefonil 520 6603.

Rõõmsat osalemist retkedel.

Seotud uudised

“Tagasi kooli” Tarkuse retkede osalejad on selgunud

26. november 2013

Koostöös Swedbanki, Eesti Energia, Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Veega kutsuti õpilasi ja õpetajaid mitte lihtsalt retkedele, vaid Tarkuse retkedele – spetsiaalselt selle projekti jaoks koguti kokku kuus põnevat…

Toetage “Tagasi kooli” algatust oma häälega

11. november 2014

TV3 on algatanud koostöös rahvusvahelise organisatsiooniga Reach For Change programmi "Laste rõõm", millega toetatakse Eesti laste ja noorte elu edendavaid ideid ning sotsiaalseid ettevõtjaid. Unistused ellu! võrgustiku partner…