JCI Estonia ideede elluviimise koolitus “Võta ette!” toimub Tallinnas 9.-10. veebruaril!

JCI Estonia 2012 Lemmik Projekt jõuab lõpuks Tallinnasse!

 

Tule ideede elluviimise koolitusele!

Kui Sul on peas juba mõnda aega küpsenud üks või isegi mitu head projektiideed, siis võib just Sulle heaks abimeheks olla ideede elluviimiskoolitus “Võta ette”. Oled ka siis väga oodatud, kui soovid hoopis teiste projektides kaasa lüüa või lihtsalt tuleviku tarbeks praktilisi teadmisi omandada.

Koolitus toimub 9.-10. veebruar 2013 Tallinnas, Estonian Business Schooli ruumides.

Osalejate soovitusi

"Võta ette programm andis kõik vajalikud abivahendid enda ükskõik kui väikese, suure või hullu idee ellu viimiseks ja eriti selle idee leidmiseks – eneseusu, meeskonna, algkapitali ja mentori testperioodiks ning uued toredad tutvused kasvõi kogu eluks. Peale selle oli lihtsalt fun inspireerivate koolitajate ja teiste lahedate osalejatega kohtuda ning koos erinevaid harjutusi teha. Tekkinud grupienergia oli lihtsalt super."
Maarja-Liisa Kärp, Võta ette Tartu

Vaata Haraldi videokutset

JCI Estonia üks parimaid koolitajaid Harald Lepisk (JCI Toomemäe) räägib sellest, miks tasub Võta ette koolitusele tulla.

Teiseks koolitajaks on pikaajalise JCI ja koolitamise kogemusega Kaido Irval (JCI Toompea).

Koolitusele tasuta

Loosime kõigi 3. veebruariks JCI kodulehel registreerunute vahel välja tasuta koolituskoha!

Osalustasu

Terve nädalavahetuse kestva väga praktilise koolituse maksumuseks JCI liikmele ja kandidaadile on kõigest 15€. Huviliste ja külaliste hind on 19€.

Ajakava

Koolituse ajad:
Laupäeval 10:00-18:00
Pühapäeval 9:00-17:00
Täpsemalt vaata siit.

 

Facebook | jci.ee

Kontaktid:

Kaia Sepman
Võta ette Tallinn projektijuht

kaia_sepman@hotmail.com 
+372 55667546

Seotud uudised

Tallinnas toimub Innovatsioonilabor 2015

2. märts 2015

Teisipäeval, 3. märtsil korraldab SEB teist korda seminar-töötoa Innovatsioonilabor 2015 (iLab 2015), kus Euroopa hinnatud ja kogenud ärijuhid, innovaatorid ning ettevõtluskonsultandid jagavad inspireerivaid edulugusid, praktilist infot ja kasulikke…

Tere tulemast, JCI Estonia!

28. november 2013

Ettevõtlike Noorte Koda ehk JCI on ülemaailme rahvusvaheline kodanikeühendus kuni 40-aastastele aktiivsetele inimestele. JCI pakub oma liikmetele arengukeskkonda juhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde, ettevõtlikkuse ja rahvusvahelise koostöö arendamiseks, innustamaks noori…