Ettevõtlikud noored soovivad avada taimetoidurestorani Inspiratsioon

Taimetoidurestoran Inspiratsioon on ettevõtlike noorte poolt rajatav sotsiaalne ettevõte. Eesmärk on avada oma unistuste taimetoidu buffee restoran Tallinna südames.

Igal aastal suureneb taimetoitlaste arv märkimisväärselt ning paljude turistide kui ka kohalike taimetoitlaste jaoks on sobiva söögikoha leidmine raskendatud, just nende eridieedi või allergia tõttu. Meie oleme valmis pakkuma mitmekesiselt tervislikku ning kvaliteetset toiduelamust, tagades personaalse lähenemise igale oma kliendile.

Nii kõlab ka meie põhislogan – "Toit, mis armastab ja inspireerib SIND!".  "Inspiratsioon" on loodav bränd, millega soovime laieneda aastate jooksul üle terve maailma, et jagada seda inspiratsiooni, mida me saame kvaliteetsest ja väärtuslikust taimetoidust. Avame Eestis oma taimetoidurestorani, et inspireerida ja pakkuda külalistele vapustavat toiduelamust, mida oleks raske unustada. Rohkelt elamusi lisab meie restorani atmosfäär, mis on kooslus õhust, veest, maast ja tulest ning mille unikaalsus ja uuendusmeelsus toob külastajad ikka ja jälle meile tagasi einestama. Kvaliteetsust peame olulisemaks väärtuseks kõigis meie tegevustes. Restoran on valmis kostitama korraga üle 70 inimese. Meie konseptsioonis on olulisel kohal lõunal avanev buffeerestoran(olemas ka tellimismenüü) ning terve päeva vältel töötav pood ja kohvik.

Me teame, et sellise unistuse täitumine aitab kaasa ühiskonna arengule! Viisime läbi turu-uuringu, millele vastas 835 väga erinevat inimest üle Eesti ning selle põhjal saame järeldada, et sellelaadses restoranis on nõus lõunatama 62% inimestest ning vastanutest üle 20% olid ise taimetoitlased, kellel hetkel on raske täisväärtuslikult väljas söömas käia.

Restoranist Inspiratsioon, saab kahtlemata “Uue aja restoran”, millest saab Eesti majandusime oma kvaliteedi ja uuenduslikkusega.

Meie taimetoidurestorani unistuse täitumiseks saab meid aidata nii vabatahtliku mentorlusega kui ka rahaliselt.

Seotud uudised

Ettevõtlikud noored unistavad taimetoidu rattakohvikust

10. aprill 2015

Rattakohviku avamise idee on sündinud unistusest pakkuda tervislikku toitu väga põneval ja uudsel viisil. Meie missiooniks on pakkuda väärtust, mida hetkel turul ei eksisteeri. Soovime pakkuda tervislikku ja…

Kireleidja – algatusideede leidmise tööriist

7. märts 2014

Enda kutsumuse saab avastada erinevate tegevuste proovimise ja katsetamise teel. Kuidas aga leida ägedaid ideid, mida enda huvivaldkonnas katsetada ja ette võtta? Kireleidja veebirakendus aitab määratleda enda kirge,…