Tere tulemast, Henkel Balti OÜ!

Henkel Balti OÜ korraldab 3-10 aastastele lastele suunatud Mr.Pritti kunstikonkurssi, mis on igal aastal erineval teemal ning mille eesmärk on innustada lapsi liimi ja erinevate materjalide abil looma oma "maailma". Premeeritakse tublimaid ning antakse välja hulgaliselt eriauhindu, et märkida ära võimalikult palju töid.
Henkel Balti juba 6 aastat antud toetus Leinalaagrile võimaldab orvuks jäänud lastele korraldada suvel erinevaid õpitubasid, olles üheaegselt nii meelelahutuslikud kui arendavad.
Igal aastal juhendavad Henkel Balti tehnilised konsultandid kutsehariduskeskuse ehituseriala õpilasi ning ettevõte toetab koolitusi toodete ja materjalidega, mille abil saab teoreetilised teadmised rakendada praktikasse.

Seotud uudised

Tere tulemast, Rimi Eesti Food AS!

16. oktoober 2012

Rimis on aastast 2005 spetsiaalne trainee programm, mis annab igal aastal väljavalitutele võimaluse eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes. Samuti Rimi alati toetanud oma töötajate õppetegevust spetsiaalse stipendiumi näol. Ettevõttes on…

Tere tulemast, Atla Mõisa Kool MTÜ!

26. november 2012

Atla Mõisas on välja ehitatud kahekordne koolitushoone töötubade ja seminariruumiga, kus saab korraldada erinevaid üritusi (kunstilaagreid, kontserte jm). Võimalus korraldada mitmeid lühemaid ja pikemaid koolitusprogramme: töid saviga, maalimist,…