Rakvere Ametikool otsib pikajalise arenguprogrammi “Ettevõtlusteater” toetajaid ja partnereid metoodika väljatöötamiseks, testimiseks ja arendamiseks.

Ettevõtlusteater on väljatöötatav uudne ettevõtlikkuse ja ettevõtluse õpetamise metoodika (netis vabavarana kättesaadavate õpiobjektidena), mis sisaldab:

1. Kohandatavaid stsenaariume (ettevõtlusega alustamise ja kiire kasvu edufaktorid jm konkreetsete ettevõtete lugude põhjal)

2. Juhendmaterjali õpilasele (üliõpilasele)

3. Juhendmaterjali õpetajale

4. Näitlikke õppefilme metoodika rakendamisest Rakvere Reaalgümnaasiumi kooliteatri näitlejatest ning aktiivsetest ametikooli ja rakenduskõrgkooli õpilastest koosneva grupi esituses. Võimalusel osalevad ka ettevõtjad, kes esitavad oma lood, mis on stsenaariumi aluseks.

Ettevõtlusteatri sihtgruppideks on kõik ettevõtlus- ja majandusaineid õpetavad koolid ja õpetajad.

Loe Ettevõtlusteatrist täpsemalt  siit >>

Seotud uudised

Rakvere Ametikool otsib jätkuvalt projekti “Ettevõtlusteater” toetajaid

5. september 2012

Rakvere Ametikool koos partneritega alustas Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel kõrg- ja rakenduskõrgkoolide tudengitele, gümnaasiumide ja ametikoolide õpilastele suunatud Ettevõtlusteatri projektiga (https://www.facebook.com/RakvereAmetikool). Ettevõtluse aluseks on tegus inimene, seega ettevõtlusõpe ei…